Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako prodati?

Slažem se, već neko vrijeme ovdje vlada zatišje, čak bih rekla od rujna da nema puno pregleda. Osobno kupim tu i tamo nešto, ali isto ne previše. Nekako ni nemam vremena previše pregledavati što se nudi. Ali bit će, ne sekiraj se, bude perioda kad bude loše, ali i kad navale svi. :D
2017 11 09
Nadam se da će uskoro ekipa navaliti, praznim ormar pa curke provjerite, stvari su par puta nošene, skoro nove! :)
2018 03 11
Kako uspijesno se za male novce ljudi ovdje mogu obuci.Uglavnom imam djecje stvari koje imaju djecju velicinu i tu se bas ne moze puno fulati.A za male novce dobiti neki komad odjece...Ustvari nije bitna zarada Nego samo da tu robu ne.poklanjam Vec da bar nesto sitno dobijem.Aamo da nije zabadava NARAVNO da se tu radi samo o vrlo ocuvanim stvarima Koje mi je zao pokloniti.Jer to nitko ne.cijeni...A tu robicu samo selim po.ormarima...Kako sloziti kolaz slika ili reklamu da bar ih netko pogleda.Jer se vidi po pogledima, da je malo vidjeno.Mozda zato ne ide prodaja.Molim savjet🤔
2019 08 05
Vjerujem da je zatisje zbog snizenja u trgovinama, no doci ce, samo strpljivo i sretno 🤗
2019 08 09
Pozdrav cure, poistovjećujem se sa zatišjem koje spominjete. Na krpicama sam nekoliko mjeseci, uz prekide. Trudim se čim realnije prikazati stanje odječe, čak ju i obučem (onu u koju stanem), no ispada bez većih uspjeha.
2024 01 02
hej cure, postavila sam pitanje adminki, ali mi nije odgovorila, možda vi znate smijem li u svoj ormar staviti da prodajem e-cigaretu? zatišje je i kod mene, tak da vas razumijem
2024 01 04
1 2