Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Stize bebica

Pozdrav svima. Najbolja prijateljica mi ocekuje curicu i ima jos koji tjedan do termina. Htjela bi joj nesto napraviti,pokloniti, ali neznam bas sto jer sam nemam iskustva s malom djecom i trudnocom. Trenutno zivi dosta daleko ali se s malenom ubrzo vraca pa joj zelim nesto pripremiti i trebam neke savijete sto je najbolje i kako.
2017 10 25
Ja sam dosta personaliziranih poklona djeci za krštenje i rođenje kupila na našoj internet stranici Darino. Bila sam prezadovoljna i uslugom i naručenim.
2017 10 26
Haha ja si to nisam uopce razmisljala(kako rolaju te pelene) i kako je to nehigijenski.Nisam to nikom kupila, niti sam dobila kao poklon. Evo sto je meni bilo super: rucnici za bebe, s tim nemres pogrijesit i tetra pelene(imaju lijepe uzorke) to ce joj sigurno dobro doc. Dalje:mekana dekica(pazi na sastav) kupuj stvari koje imaju visok udio pamuka, mustela gel za kupanje(skup, al to svi koriste), aspirator za nos(nas je spasio kod prehlada). Evo ja ti cijeli popis imam sta ce joj trebat..
2017 10 30