Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemoguće se logirati, klikati... - 502 Bad Gateway

Jel se i vama pojavljuje ova greška pri logiranju, stavljanju artikala ili samo klikanju na stranici...? Meni ništa ne funkcionira od jutros, vec sam se umorila pritiskajući F5 koji samo trenutačno riješi problem...
2017 10 29
I meni isto...ja mislila da je samo meni tako... Užas,ovi virusi ili što su već su nas dokrajčili... 😬😵😱
2017 10 29
Meni od jučer traje :@ I da ne napominjem ove botove! U "nedavnim temama" od 300 mogućih tema( 50 po 1 stranici) ih je 9( devet!!) normalnih. To je 3%! Da, brojala sam i računala postotak. Šugavo, odurno smeće od stranice.
2017 10 29
> DaisyMint: > Jel se i vama pojavljuje ova greška pri logiranju, stavljanju artikala ili samo klikanju na stranici...? Meni ništa ne funkcionira od jutros, vec sam se umorila pritiskajući F5 koji samo trenutačno riješi problem... Ista greska da, od sinoc jos
2017 10 29
Da, mislim da to i je problem jer se ova greška pojavljuje kad je server zaglušen... a bome ovi su zatrpali sve... samo da se netko pozabavi sa rješavanjem situacije..
2017 10 29
Sve mi još otvara nekako iz n-tog pokušaja,ali u razgovore ne mogu ući nikako...,Vi?
2017 10 29
I meni isto!
2017 10 29
> leptiricaMo: > Sve mi još otvara nekako iz n-tog pokušaja,ali u razgovore ne mogu ući nikako...,Vi? Isto razgovori nikako
2017 10 29
Od sinoć stalno baca greške na stranici šta god kliknula, zar nitko ne rješava ovakve probleme...moramo se javit u razgovorima curama, a ovako ispada totalni ignore...
2017 10 29
Isto... u razgovore nema šanse ući...
2017 10 29
A kad krenem stavljati novi artikl, sve nekako uspijem i ispuniti i uploadti sliku, ali mi ne nudi niti jednu kategoriju!? Svašta....
2017 10 29
Jel se zna do kad ce ovo trajat?Jesu poslali kakvu obavijest negdje?
2017 10 29
Piše na fejsu da je kvar prijavljen i radi se na popravku, ali kad će biti ne zna se.. A što će pametnije reć.. Žao mi samo što ne mogu nikako do razgovora.
2017 10 29
Ovo "...no ne znamo koliko će trajati..." baš ne zvuči obećavajuće... Sjećam se i onih prijašnjih problema sa stranicom, znali su potrajati danima, tjednima.... U svakom slučaju, hvala cure na info!
2017 10 29
> LadyBety: > > DaisyMint: > > Jel se i vama pojavljuje ova greška pri logiranju, stavljanju artikala ili samo klikanju na stranici...? Meni ništa ne funkcionira od jutros, vec sam se umorila pritiskajući F5 koji samo trenutačno riješi problem... > Ista greska da, od sinoc jos Isto....
2017 10 29
1 2