Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Lot ili pojedinacna prodaja?

Sto vam se bolje prodaje? Takodjer nove krpicarke- istaknuta cijena za lot bi trebala biti za cijeli lot a ne za svaku stvar posebno. Taman pomislim kako dobra cijena za lot, a kad otvorim pise svaki artikl po drugoj cijeni ...
2017 11 01
Gotovo nikad mi se ne svidi sve u lotu, isto tako nikad ni ne prodajem A za cijenu se slazem
2017 11 01
Dobro mi ide prodaja lotova, pogotovo zato što dam curama da zamijene neki artikl za neki drugi s profila ako im ne odgovara pa si zapravo same slože lot. I meni je tako jednostavnije jer odjednom prodam više stvari, a i sama volim kupovati u lotovima jer plaćam jednu poštarinu :)
2017 11 01
> Laura7781: > Dobro mi ide prodaja lotova, pogotovo zato što dam curama da zamijene neki artikl za neki drugi s profila ako im ne odgovara pa si zapravo same slože lot. I meni je tako jednostavnije jer odjednom prodam više stvari, a i sama volim kupovati u lotovima jer plaćam jednu poštarinu :) To je super ideja za zamjenu stvari u lotu! Ja isto mrzim kad stave ono 150 kn za lot neceg a onda samo recimo hlace 150 kn. Zato i mene onda tako pitaju koliko je lot pa odsad zguram u naslov lot 1 cijena 3 kom ili sto vec 😥
2017 11 02
Inace radim lotove samo od djecjeg a od zenskog ne bas zato kao sto je rekla gore Tina mozda se nekome ne svidi sve u lotu. Jedino kad je rasprodaja pa dajem x svari u lofu za 20,30 kn 😂
2017 11 02
Dječje stvari najčešće prodajem u lotovima (osim cipela, jakni, haljina), neke stvari ponudim i pojedinačno zbog bolje preglednosti (ako je u lotu puno toga, pojedinačne stvari ne dođu do izražaja). Uvijek sam za dogovor - kupci si mogu sami slagati lotove, a ako uzimaju više stvari u pravilu je i cijena povoljnija.
2017 11 02
E super onda bi mogla sloziti neki mini lot :)
2017 11 03