Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoooooc :)

cure zanima me jeli se takve jakne prodaju na krpicama, jakna je duza i pernata, bilo je u svim bojama, skuplja je malo, uza u struku a dole ide kao vestica, sira...duza malo na guzi.....zna li netko po opisu na koju mislim...nikako je pronac ,:( :'( :'( hvala!!!! :)))
2017 11 07
uska je u struku i onda se dole siri i pada kao skater haljinice.... samo sto su duze...mozda cak do koljena dodju....neznam imaju li neki naziv....pocele su se nositi prosle zime..... u splitu :)
2017 11 07
:') :') Nekad su cure uletavale sa hitnom na ovakve naslove ,:)
2017 11 07
> Ninatms: > uska je u struku i onda se dole siri i pada kao skater haljinice.... samo sto su duze...mozda cak do koljena dodju....neznam imaju li neki naziv....pocele su se nositi prosle zime..... u splitu :) Iskreno..mene si zbunila sa opisom. Kako može nesto punjeno perjem, "padati" kao scater haljina? Hahaha Nomad
2017 11 07
Mene to podsjeca jedino na one bogate kapute sto se šire dole, oni mogu ispred biti nesto kraći a iza duži..🤷🏼‍♀️
2017 11 07
Ke?? Možda slika neka?
2017 11 07
Nemogu si nikako predocit sliku jakne!
2017 11 07
Da Lornasabic!! ...mislim da su to pernate jakne! Jesu...skroz su bogate i kad setas to sve doslovno leprsa za tobom....jakna je u struku uska a dole je sira,kao suknjica...i da malo duza pozadi! Nemojte mi se smijaaaat haha...prekrasne su nemogu ih nigdi naci...vidila san ih prosle godine par puta u splitu na par zena..moguce da je neka malo skuplja marka...predivne su...logicno da nemam sliku da imam nebi se ovako ubivala s opisom 😂😂😂 hvala! :*
2017 11 07
Mozda vas podsjeca na formu kaputa,ali zapravo je jakna...skroz izgleda profinjeno zbog tog oblika..kao veštica je od struka na dolje,ali nije mantil,punjena je perjem najvjerovatnije... Ajme to su mi vjerovatno najlipse jakne koje sam dosada vidila 😢
2017 11 07
Nema druge nego kad vidin iducu zaustavit cure i pitat :) onda podilim slike i s vama :)
2017 11 07
Pogledaj vmzonu mislim da je to to sto trazis..Udji u kategoriji jakne na drugu stranicu imaju dva takva modela..Pokusala sam staviti link nisam uspjela..Ako je to to,javi.. :)
2017 11 07
Je, sad i mene zanima, baš fora zvuči.
2017 11 07
Daaaaaaaaa! To su te !!! I vidi cijen je skroz dobra...evo ih!!!
2017 11 07
Ajme hvala ti !! :)
2017 11 07
Crvenu mi ne diraj! Moja je! x-) Danas mi je stigla jedna bijela od njih,prekrasna je a cijena isto 289 kuna..prezadovoljna sam.. :)
2017 11 07
1 2