Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pomoooooc :)

Jeli znas zasto ja nemogu birat ni velicinu ni broj...😭😭 nadam se da cu moc nankompu...znaci zadovoljna si..ajme supeeeeer.hvala cure :*
2017 11 07
Ja sam s moba narucila,otvoris oglas i prvo biras boju zatim velicinu..Prvo je naznacena prava velicina a u zagradi velicina koja pise na artiklu..Stvarno jesam zadovoljna,jakna je prekrasna a cijena vrlo prihvatljiva.. :)
2017 11 07
iz nekog razloga preko moba nisam mogla...al uspila sam na compu...narucena! crna, hvala jos jednom ! :)
2017 11 08
Moram priznati da je jakna divna, ali ne mogu prestati razmišljat kako bih sjedila u autu u tome. Zapinjao bi mi taj frak za mjenjač :/
2017 11 08
> Ninatms: > iz nekog razloga preko moba nisam mogla...al uspila sam na compu...narucena! crna, hvala jos jednom ! :) Drago mi je da si uspjela,mislim da ces biti zadovoljna.. :)
2017 11 08
> zfiser: > Moram priznati da je jakna divna, ali ne mogu prestati razmišljat kako bih sjedila u autu u tome. Zapinjao bi mi taj frak za mjenjač :/ Nikako.. Stavis je na zadnje sjediste dok vozis.. x-)
2017 11 08
1 2