Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što biste napravili?

Pozdrav, imam jednu dilemu pa molim mišljenja svekolike forumske populacije. Prije deset dana mi se javi jedna gospođa da joj rezerviram jedan artikl do ponedjeljka. Iako na mom profilu jasno piše da ne radim rezervacije zbog neugodnih iskustava, ipak tu i tamo pristanem jer smatram da imam posla s ozbiljnim ljudima. U ponedjeljak se gospođa javlja da uzima taj artikl i još jedan i traži podatke za uplatu. U utorak javlja da je uplatila i da joj javim kad uplata bude vidljiva, ali mi ne ostavlja svoje podatke za slanje robe. U srijedu je blagdan, u četvrtak uplate nema, a nema je ni u petak. Tada mi postaje jasno da nije uplaćeno i to napišem gospođi. U subotu se ona javlja s jednom, jedinom rečenicom u koj doslovno piše:" Oprostite, umrla mi baka" I to je sve. Ne znam kakve veze ima smrtni slučaj s laži o uplati?!? Na stranu to što me zeznula jer sam odbila druge kupce i sad su mi te stvari ostale, ali muči me je li ovo bio pokušaj prevare? Napisala je da je uplatila, ali mi nije dala adresu za slanje pa joj nisam ni mogla poslati. Ali je napisala da je uplatila. Zašto? Do sada ima tridesetak ocjena i sve su pozitivne. Mene zanima što biste napravili u ovakvom slučaju; dati negativnu, neutralnu, staviti na crnu listu, listu sakupljača podataka ili nešto deseto? Ovo mi je druga suradnja u kojoj se laže o uplati pa poslije pravda smrtnim slučajem i moram priznati i da sam zbunjena i skeptična.
2017 11 07
> Tanči14: > Pozdrav, > imam jednu dilemu pa molim mišljenja svekolike forumske populacije. > Prije deset dana mi se javi jedna gospođa da joj rezerviram jedan artikl do ponedjeljka. > Iako na mom profilu jasno piše da ne radim rezervacije zbog neugodnih iskustava, ipak tu i tamo pristanem jer smatram da imam posla s ozbiljnim ljudima. > U ponedjeljak se gospođa javlja da uzima taj artikl i još jedan i traži podatke za uplatu. > U utorak javlja da je uplatila i da joj javim kad uplata bude vidljiva, ali mi ne ostavlja svoje podatke za slanje robe. > U srijedu je blagdan, u četvrtak uplate nema, a nema je ni u petak. > Tada mi postaje jasno da nije uplaćeno i to napišem gospođi. > U subotu se ona javlja s jednom, jedinom rečenicom u koj doslovno piše:" Oprostite, umrla mi baka" > I to je sve. > Ne znam kakve veze ima smrtni slučaj s laži o uplati?!? > Na stranu to što me zeznula jer sam odbila druge kupce i sad su mi te stvari ostale, ali muči me je li ovo bio pokušaj prevare? > Napisala je da je uplatila, ali mi nije dala adresu za slanje pa joj nisam ni mogla poslati. > Ali je napisala da je uplatila. > Zašto? > Do sada ima tridesetak ocjena i sve su pozitivne. > Mene zanima što biste napravili u ovakvom slučaju; > dati negativnu, neutralnu, staviti na crnu listu, listu sakupljača podataka ili nešto deseto? > Ovo mi je druga suradnja u kojoj se laže o uplati pa poslije pravda smrtnim slučajem i moram priznati i da sam zbunjena i skeptična. Ne rezerviraj nista...kad uplate onda salji...cisti racuni
2017 11 07
Neutralana za laz o uplati😘 Rahmetli baku ne spominjati😜
2017 11 07
Da nije rekla da je uplatila ok, al ako je rekla a nije uplatila nije ok. O baki sve naj..pokoj joj duši Neutralnu za krivu informaciju i to je to..no sikiriki A vanredne situacije iskrsnu svakom nekad
2017 11 07
za laganje o uplati se ostavljaju negativne jer je pokušaj prevare.
2017 11 07
To je pokusaj prevare. Znas sta trebas ;
2017 11 07
ja bih joj rekla kako sam poslala artikle i izrazila sućut zbog bake...
2017 11 07
Baš se za dlaku hvatate, pa žena je rekla da je baka umrla ali ne i je li to bilo jučer ili prije 25 godina ;) Šalim se, lagala je za uplatu i to je negativna, čisto za upozorenje da koja druga ne bi imala loše iskustvo
2017 11 07
> SaraKedavra: > za laganje o uplati se ostavljaju negativne jer je pokušaj prevare. Tako je.
2017 11 07
Slazem se..negativna. Tako si mogla i poslati...a onda avaj.
2017 11 07
I javi se ostalim curama koje su poslale upit da je artikl dostupan ako su jos zainteresirane
2017 11 08
Iskreno može ona meni i 100 puta reći da je uplatila, sve dok ja ne vidim uplatu ne šaljem ništa. Jednom sam se opekla pa sad pušem i na hladno. Moguće je da je imala smrtni slučaj iako u zadnje vrijeme kod mene budu izlike poput ne stignem do banke/pošte ili muž mi je trebao uplatiti pa je zaboravio, završila sam u bolnici itd...
2017 11 08
Uh u zadnje vrijeme sve vise muljatora sa uplatama , ne samo ovdje. Meni "uplatila" prije tri dana na rekla-kazala i danas joj pisem da uplate nema i da joj ne mogu poslati a ona suti. Dobro da nije rekla da joj je netko umro
2017 11 08
uostalom, tanči, kaj nisi ti već imala pizdariju sa slanjem prije vidljive uplate? pa si morala utjerivati dugove? Sve je jasno, takve zaslužuju negativnu ko kućicu!
2017 11 08
Na njuskalu i krpicama ljudi jako puno umiru. Vise nego u cijeloj Hrvatskoj!!!
2017 11 08
1 2 3 4