Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kako ovdje ima divnih cura ;))) <3

...evo u ovo recimo kratko vrijeme-(mj.i pol) kojih sam ovdje prijavljena,sklopila sam par prekrasnih prijateljstva i preko fejsa se čujemo...i pričamo o svemu...kao da se poznamo sto godina ;))))) baš mi je drago zbog ove stranice,za prodaju mi svejedno...čak sam se sa jednom mjenjala za orehovac,višnjevac i sapune domaće izrade...hahahahahahaha zakon cura [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 04 27
Ja sam ovdje malo vise nego ti. I takoder sam sklopila neka prijateljstva, s jednom mladom damom posebno [:zaljubljen] i zbilja se uvjerila da ovdje ima preprepredivnih ljudi [:smije]
2013 04 27
svakako se slažem...sad kad se rodio moj prvi nećak otvorile smo boce i nazdravile u njeno ime...spravila ga je bogovski [:zaljubljen]
2013 04 27
moram nać tu sa alkoholom... [:smije]
2013 04 27
ima da ali ih je malo odite svi na moju temu jel vi mislite da ovo uredu pa vidite kak ima i zlocestih cura jako mnogo....
2013 04 27
old mislimo na isto [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ja bi visnjevac.
2013 04 27
oldtajmerka hahahahaha mogu ti napisat u inbox ;D jopa234dm previše slušamo o lošima ajmo malo pohvalit one koje su vrijedne tog ;)
2013 04 27
i to mi cura poslala 10 godina starog višnjevca rekla je više nikad nećeš dobit ovaku kvalitetu mmmm ...a orehovac je uh ošpitan :D žari i pali
2013 04 27
orehovac imam ja bi visnjevac [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 27
[:smije] možeš, mada nije hitno. Sara, dušo, bok. Ja bih sve....
2013 04 27
orehovac je prejak old, visnjevac je bolji [:smije] [:smije]
2013 04 27
ma joj motherofdragones mi je rekla da sam nepismena,zato sto ne stavljam zareze i tocke ovdje na krpicama ok...al evo i ljepog u pon sam dobila na poklon od jedne cure 5 tankih remena novih mirisljavih!cak nisam ni postarinu morala platiti divna osoba [:zaljubljen] a te remene vec duuugo trazim i gdje god sam ih vidila za taj 1 traze 15-20kn [:tuzan]
2013 04 27
ja se više ne bavim nepismenošću. tolko od mene. ima presuper cura i žena i dama. pozdrav mojim pušačicama, ma gdje bile! [:jezik]
2013 04 27
draga i vrijedna "krpičarka" se zove labamba <3
2013 04 27
malinicaa...bog te blagoslovil!
2013 04 27
1 2 3 4