Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako obrisati prodani artikal???

znači kad obrišem artikal koji sam prodala i dalje mi se pojavljuje na profilu sa strane gdje piše "drugi predmeti od bihter" i kad kliknem na taj artikal normalno se sve vidi iako sam ga obrisala, pa me zanima jel se prodani artikli ikako mogu obrisati da mi se više ne pojavljuju na profilu??
2013 04 27
ne može se to napraviti....... [:tuzan]
2013 04 27
i meni se tako pojavljuje jedan artikal koji sam daaaavno obrisala...ne znam zašto se pojavljuje [:smijesi]
2013 04 27
BEZVEZE! morat ću tražiti od administratorice da mi briše prodane stvari pošto samo ona to može, a mi ne..
2013 04 27
pa na profilu ispod svakog artikla piše promjeniti/obrisati zar nemozes tako?
2013 04 27
pa mogu, ali napisala sam: znači kad obrišem artikal koji sam prodala i dalje mi se pojavljuje na profilu sa strane gdje piše "drugi predmeti od bihter" i kad kliknem na taj artikal normalno se sve vidi iako sam ga obrisala, pa me zanima jel se prodani artikli ikako mogu obrisati da mi se više ne pojavljuju na profilu??
2013 04 27
ja svoje kad obrisem vise ih nemam nigdje
2013 04 27
ne znam, dosta se njih žali na isti problem.. bilo je već tema u vezi toga.. sad sam i ja otvorila jer sam mislila da je možda netko u međuvremenu pronašao rješenje...
2013 04 27