Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Primark Graz-iskustva :)

Pozdrav svima, kako je u Primarku? Moram li se pripremiti na izuzetnu kontrolu u trošenju novčića ili? :D
2017 11 28
jaaa bi.... :) :) :D
2017 11 28
Bila sam u Wienu ali u Grazu ne, da li je ogromna razlika u ponudi ne znam. Ako padas iskljucivo na niske cijene pripremi se,a ako trazis jako lijepu i kvalitetnu odjecu nema potrebe.. ja tu i tamo nesto nadjem da mi se jako svidja bez obzira na cijene a idem cesto bez obzira bio sale ili ne. Ovisi sto volis i koliko to mislis nositi. Dobro gledaj cijene jer recimo jakne koje nisu snizene nisu bas jeftine, za 50-150kn mozes kupit gotovo bilo gdje, a cesto se ljudi pogube kad je vecina jeftina pa kupe i ono skupo koje ne vrijedi toliko...tek kasnije skuze e pa za isto ili malo vise mogla/ao sam kupiti lupam Pull and bear jaknu. Tako da gledaj dobro i sve probaj, cesto im je 40 kao 38, ali i 36 kao 40 kod oversized modela najcesce tako da... gledaj i probaj i sretno :)
2017 11 28
Da, ja nemam kontrolu tamo😁🙈 iako se na kraju vratim doma s hrpom gluposti, nikad tamo ne kupujem "pravu odjecu" nego gluposti tipa pidamice, carape, dekice, neke ukrase za stan, kratke hlacice i majcice za po doma/more/spavanje i tako.
2017 11 28
Idem i ja za 15 dana, već mi je muka jer kao šta je mihica555 rekla dovucem brdo gluposti, sve mi je slatko, 5eura mi je u glavi ko 5 kuna, ugl novcanik uvijek nastrada bez velike potrebe, kupim ja i nešto korisno, ali u većini ima tu puno bespotrebnog, jedino šta dječju robicu se isplati, prijateljice mi već spisak imaju :') :')
2017 11 29
Bila i potrosila sve!
2017 12 04
Ima preslatkih stvarčica za dom i neloših komada robe. Nije kvaliteta ali nije ni loše! Idem opet u siječnju
2017 12 04
Idem i ja pocetkom 4 mj za njem. Ici cu i u primark i sve pa ako nekome nesto treba javite :")
2018 03 14