Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Bozicni pokloni-uradi sam...

Pozdrav cure,priblizava se Bozic,a s njim i darivanje dragih ljudi,pisite ideje sta pokloniti dragim ljudima,naravno da nije nesto skupo,najbolje nesto sto mozes uraditi sam,recimo sta bakama pokloniti od unucadi,recimo ja sam se zagrijala za teglicu u koju cemo staviti slatkise,oblijepili bi je slikama od djece...dali je netko to vec radio??? sve ideje su dobro dosle.. Lp
2017 11 29
Ima na youtubeu masa tutoriala sa tim diy poklonima...neki su očajni, neki su okej, ali baci pogled, ima masa toga :)
2017 11 29
Ove godine imam u planu raditi kućicu od medenjaka pa mi je palo na pamet raditi i kutijice od medenjaka, napuniti ih domaćim keksima i zamotati u celofan. To mi se čini kao zgodan mali poklončić npr za obitelj ili kad ideš u nekome goste itd :)
2017 11 29
> kroasan: > Ove godine imam u planu raditi kućicu od medenjaka radila ju je moja frendica prošle godine, još uvijek se tepe od živaca :D Ali je predobro bilo! I ideja ti je je-be-na! di kupiš te medenjake koji bi se dali lijepiti?
2017 11 29
Svaka cast Kroasan,tu treba puno truda <3
2017 11 29