Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zlice od opaka

Ne znam kako je s vama, ali ima vec koji tjedan kako mi se javljaju gospodice sa savjetima kako trebam spustiti cijenu nekog artikla jer nikada necu prodati. Ili se prvo sve raspitaju, a onda mi kazu to je previse, za 50 kn vise naci cu novo u trgovini, pa ok, nadi onda, zasto me onda uopce ista pitas? Mislim, ja te stvari vadim iz ormara, premjeravam, gubim vrijeme i onda jos budu bezobrazne. Cijena pise ispod fotke, uvijek jos spustim ako je netko stvarno zainteresiran i ponudim s postarinom, ali ovdje to ocito nije dovoljno. I ono: uslikaj se u tome, jednoj sam rekla da ne stanem u neki komad odjece i vise nije bila zainteresirana. [:vrti] Ako mi za nesto ne pase cijena niti ne javljam se, a gdje da bi se isla nekome javljati sa savjetima da spusti cijenu, mislim, svaka od nas je slobodna da stavi cijenu koliku zeli za bilo sto sto zeli! Ma uglavnom, uvijek mi bude lakse kada se malo izbacam, pa nemojte zamjeriti! [:hihot]
2013 05 01
Pa, ako su se one bas namjerile na te najskuplje predmete, jer vidim da su vam cijene skroz ok, onda ako su sigurni kupci predpostavljam da postoji dogovor oko cijene, barem ja kada tako nesto kupujem skuplje pitam prodavaca ako je postarina uracunata i tako, dogovorimo se [:smijesi]
2013 05 01
Pa upravo to, mislim imam stvari koje su skuplje, imala sam i one koja sam prodala pa sam spustila cijenu maximalno, tipa nove cipele za 25 kuna, cura sretna, ja jos sretnija. Ali eto, valjda ljudi tako lijece svoje frustracije, ne znam [:smijesi]
2013 05 01
Ma cijene su ti ok,ne brini se oko toga [:jezik]
2013 05 01
tako je meni jedna curka dosađivala..ugl: ja prodajem elfs majicu original, s etiketom koja to potvrđuje, koji sam platila 300 kn, i onaj koji to zna zna i koliko to u dućanu košta,a kod mene 200..dvaput obučena, u odličnom stanju..ona mene traži da spustim cijenu, ja pristojno odbijem, ona meni šalje link iz drugog dućana na krpicama gdje ta majica košta puno manje..a vidljivo je da to drugo nije original..ja opet pristojno velim baš lijepo po tebe kupi tamo, a ja te lijepo pozdravljam..al ne ne možeš ju se riješit... jooooj
2013 05 01
Pa najbolje bi bilo kad bi pocele badava djeliti za pojedince.i onda bi pitali jel postarina ukljucena [:hihot]
2013 05 01
mapusti ih kvragu kome ne paše neka traži dalje,ja osobno nebi nikad pitala da mi se netko slika u nećemu jer ne može meni i nekome drugom isto stajati [:hihot]
2013 05 01
meni su tvoje cijene skroz ok [:zaljubljen]
2013 05 01
elfsove majice su na sniženju 150.. samo se treba malo strpiti [:smijesi]
2013 05 01
Jbg. ja prodajem za 80kn leće koje u optici dođu 300kn i za stotinjak kn nove kožne balerinke koje sam platila 400kn. Žao mi je staviti nešto kvalitetno od prave kože po cijeni po kojoj se prodaju stvari od nekog škart materijala koji se raspadne nakon dva nošenja. To mi nema logike [:sokiran]
2013 05 01
bas bih voljela vidjeti tu naivku koja bi mi uletila u inboks s uputama za korekciju mojih cijena i cekala moj odgovor. alaj bi se ta nacekala. [:zaljubljen] cure, mozda stvar gledate iz krivoga kuta, mozda vam se te cure zapravo malo nespretno upucavaju, pogotovo ove s idejama "slikaj se u robi" i slicno [:smije].
2013 05 01