Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć curke

curke malu pomoć molim. što biste učinile u ovakvoj situaciji. prodajete predmet, glanc nov, samo opran. javi se kupac, plati, Vi pošaljete, kupac primi, javi da je super zadovoljan i nakon 5 dana Vam pošalje poprilično bezobraznu poruku u kojoj vas vrijeđa da je predmet poflekan.......
2013 05 01
samo ti njemu reci da to sto ga je nosio 5 dana i zaflekao nije tvoja briga...
2013 05 01
iskreno ovavak rječnik i ton nisam još iskusila ovdje na krpicama - sve cure s kojima sam surađivala su drage i normalne. čak pomišljam da vratim novac jer mi se ne da živcirati zbog gluposti! još da je došla pristojna normalna poruka, hajde de, ali vrijeđanje.... kužim ja svima nam se desi da nam se omakne i da nešto ne vidimo, desilo se i meni, desilo se svima, ali to se rješava normalnim i pristojnim rječnikom..... ili sam bar ja tako mislila [:sokiran]
2013 05 01
Ovde ima jako puno bezobraznih czra,ja bih nju/njega odmah prijavila.Nakon 5 dana možda ona/on je nosia tu stvarcicu i išporkala,sada se ne da oprati i naravno da ce biti kriv prodavac.Zanjemari,ti znaš šta si prodavala,tako da ti je cist obraz.
2013 05 01
pa ako je bila 1.dan zadovoljna kako 5.dan nije?? mislim da je skuzila da joj ipak ne treba ili da joj ne pase,al kazem ti si svoju duznost ispunila...ne vracaj joj novce pogotovo ne zbog takvog rjecnika...tako bi ja postupila...
2013 05 01
ma da sta ti je da vracas novac a ona zaflekala il ko zna sta radila snjom [:vrti] aj zamisli tako u trgovini kupis skines etiketu operes nosis onda ti se nesvidi pa ides vratit , nema toga , lijepo joj reci sto se nije ranije javila
2013 05 01
draga moja, nemoj se sekirati i ja sam nedavno ovdje bila na tapeti ali se vidjelo da nisam jedina jer mi se javila još jedna cura sa istom osobom surađivala i ista sudbina ju je zatekla,,,,nemoj se živcirati, nemoj odgovarati na poruke niti ništa, mi koje smo radile sa tobom znamo kakva si osoba i ako ti ostavi negativnu obrati se adminki i ona če to riješiti,,,,ovdje su počele dolaziti takve osobe, zlobne i pune laži i kako ribica08 kaže htjela ju je možda na jedan dan i više ne pa hajde hoću nazad svoje novce,,,,zato što nismo butici i slično neznači da se sa nama mogu tako igrati i ponašati,,,ogluši se i vjeruj mi,,,,,,,sve se vraća sve se plaća [:vrti] [:vrti] [:vrti] a tebi [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 01
da, mislim da je odmah rekla prvi dan - sve u redu, pomislila bi da mi se nešto omaklo (dogodilo mi se jednom, ali je cura normalno rekla i sve smo rješile u 5 minuta). mislim normalna sam i sve se sa mnom da dogovorit, pa nisam tu da nekog zeznem, prestara sam za takve zafrkancije [:hihot] [:jezik]
2013 05 01
@ bijelo [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 01
a i svim ostalim dragim curkama [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 01
sretno imenjakinjo i ne se sekirat...:) [:poljubac]
2013 05 01
Mia1975-prijavi je adminki ako ti da negativnu ,mislim da si ti cura za 5++,surađivala sam s tobom i po svemu imam tvoje povjerenje ,a što se vidi i po tvojim ocjenama. Svi smo uz TEBE ukoliko dođe do nečega .. [:poljubac]
2013 05 01
@ zaljka133 - hvala ti draga, puno mi znači podrška [:poljubac]
2013 05 01
ako nije javila odmah, a bilo je tamo, tko joj kriv. kako zna da se nije sama zaflekala tijekom 5 dana? ako ju je pregledala kad ju je dobila, nema pravo vise prigovarati, pogotovo ne vrijedjati. ako i je neka mrljica nije strasno - moze se sve rijesiti. ali vrijedjanje?
2013 05 01