Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje u vezi tiska

Zdravo! Imam pitanje u vezi Tiska i slanja preko njega... Što se događa ako se paket ne podigne u roku od 7 dana nakon dolaska na odabrani kiosk?
2013 05 01
LP,mislim da radi toga traže broj mob,u slučaju da nitko ne dođe ili zaboravi mislim da bi nazvali,barem gospođa koja radi na tisku gdje ja šaljem ili dižem je tako izjavila. [:smijesi]
2013 05 01
Nemam pojma, ali ovo ti je besplatni info tel. od Tiska, pa možeš saznati pouzdanu informaciju: 0800 666 770
2013 05 01
Poštovani, prodavač nakon 7 dana radi povrat na skladište. Nisam sigurna, ali mislim da se paketi čuvaju u centralnom skladištu u Zagrebu, i to godinu dana.
2013 05 01
malo su me razočarali jer se paketi jako dugo čekaju...meni je za sve pakete na relaciji zg-zg trebalo tjedan dana
2013 05 01
ozbiljno? ja sam imala do sad super iskustva, svi su stigli u roku od dva dana i to na relaciji zg-ri i zg-kc... pitam zato jer sam trenutno u rijeci i dala sam curi adresu u rijeci, a sljedeći tjedan idem doma pa me strah da mi ne dođe do tad pošto ne šalje iz zgb-a. zato i pitam
2013 05 01
Poštovani, ja sam paket poslan u četvrtak iz Koprivnice u Rijeku dobila u nedjelju, u petak poslano iz Osijeka dobila jučer. Mislim da to nikako nije dugo.
2013 05 01
o super! ja sam isto sve super dobila...
2013 05 01
ja sam sve dobivala u roku 2-3 dana i iz dalmacije i iz zg-a..valdja kako koga potrefi..
2013 05 01
Bogme i ja - iz raznih krajeva Hrvatske u Rijeku - za dva dana. oduševljena sam tim načinom slanja i primanja i ostati ću im vjerna i nakon 31.05. kad se cijene očekivano dignu, jer sam s Poštom doživljavala svakakva čuda i rijetko bila zadovoljna.
2013 05 01
Hvala Bogu da nas netko hvali! [:kesi]
2013 05 01
ma užas.. neću ni govorit da na nekom tisku ne žele primit (a imaju oznaku za slanje paketa).. jer im se neda... + ja svaki put čekam i po tjedan dana a relacija zagreb karlovac. užas užas.
2013 05 01
slazem se sa gitadevi..i ja cu im ostati vjerna, presuper su mi..i sa njima uvijek znas koliko ce te kostat a sa postom nikad nisi na cistom
2013 05 01
to valdja mi iz rijeke smo im draži pa nam brže šalju [:smije] zezam se, stvarno mi nije jasno kako neki imaju toliko problema s tiskom, ali ono, vjerujem da ni pošta ne kasni s problemima..ja evo do sada nisam imala problema ni sa jednim, ali preferiram tisak
2013 05 01
Meni je i iz Zagreba, i iz Dalmacije, i unutar Slavonije u Slavonski brod stizalo za 3-4 dana, puno su pouzdaniji od pošte, da ne spominjem da u svakom trenutku znaš u kojoj fazi puta ti se paket nalazi, ostajem im vjerna i kasnije! [:hihot]
2013 05 02
1 2