Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na upite???

chloe18, slažem se u potpunosti, pitaju me za zamjenu, a fakat nemaju ništa moj br, zahvalim se, a kad ono ništa od odgovora, više ne postojim ako se neću mjenjat s njom... žalosno , koliko bezobraznih ima [:tuzan]
2013 05 02
e da, sophiela, napisala sam i u profil koje veličine tražim, al to izgleda nitko ne čita! [:frustriran]
2013 05 02
kao što rekoh, nedostatak kulture i kućnog odgoja, po meni [:frustriran] i stvarno ću napisati i ja da mi se takve osobe ne javljaju, kao i one koje obećaju da će sutra uplatiti nešto, a onda se više nikada ne jave, široko im polje, a u moje dvorište neka ne vire [:smije]
2013 05 02
Ja još čekam odgovor [:ljut]
2013 05 02
da, i što je još žalosnije te nekulturne i bahate osobe nisu nove ovdje, već krpičarke sa po 20, 30 i više povratnih informacija, tako da ni te povratne ne govore jako puno o tome kakva je netko osoba [:sokiran] iskreno se nadam da će se dotične prepoznati [:smije]
2013 05 02
Da, naravno da mi se desava. Osobito kad trazim da mi se fotkaju parfemi s donje strane s koje se vidi jel original ili fejk (iako se vecina uredno kune majkom da nije fejk - mos si mislit). Pa sta sad s tim? Ako hoce prodat nek mi se javi, ako nece, ima drugih. [:smijesi]
2013 05 02
Ja sam ove zime izgubila divne kožne rukavice [:place] , ciča zima, brzo na krpice i u potragu... Poslala sam cca 10ak upita curama koje su imale poprilično visoke ocjene i rukavice su mi se činile u dobrom stanju,... Dakle zaista mi je bilo hitno i platila bi odmah. odgovor sam dobila od doslovno 3. I na kraju kupila jedne koje mi nisu bile favorit... [:frustriran] Baš bezveze
2013 05 16
1 2 3