Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodano ... ne obrisano

cure moje...zašto ne brišete prodane artikle ? (čast iznimkama)
2013 05 02
i ja se to stalno pitam [:sokiran] [:sokiran]
2013 05 02
ma baš je ružno i nepregledno i taman da ću poslati upit za neku stvar...ono PRODANO...
2013 05 02
meni je jos manje jasno zasto u naslovu napisu PRODANO, a ne oznace da je prodano ili ne izbrisu artikl.
2013 05 02
neko ima više od pola stvari proda no a nisu obrisane,jučer je jedna cura stavila temu da se mjenja ja idem pogledati više od pola prodano [:tuzan] [:sokiran]
2013 05 02
to mi se neki dan dogodilo ...od 35 proizvoda 20 ih je bilo prodano..u tražilicu sam upisala određenu marku kozmetike i to se dogodi... [:kesi] a nema veze,samo sam htjela zamolit da molo obrate cure pažnju na to...za dobrobit i zadovoljstvo svih nas...ŽIVE I VESELE BILE [:zaljubljen]
2013 05 02
ja imam sistem REZERVIRANO-dok ćekam uplatu(NAJDUŽE TJEDAN DANA) PRODANO-kad uplati do dolaska paketa BRIŠEM kad paket dođe i sve bude ok i meni se ovaj sistem pokazao ok jer šta će mi slike i artikl koji više neposjedujem??????????
2013 05 02
slažem se , jedva pronađem ono kaj tražim i onda prodano, a bezveze te stvari tražilice čine nepreglednim, moj sistem je isti ko IdejomDoLJepote [:smije]
2013 05 02
e, i ja sam to mislila pitati...pa pola stvari je prodano...vidim nešto što mi se sviđa i tek kad otvorim vidim da je prodano i onda sam tužna! [:kesi]
2013 05 02
E to i sama razmišljam! Kad cura hoće zamjenu a ja odem pogledat u njen alubum i baš sve ono što mi se sviđa je prodano [:frustriran] Zato treba da brišu,i onako im to više ništa ne znači!
2013 05 02
Jao napokon je netko pokrenuo ovu temu. [:smijesi] Joj tak i ja isto, nešto tražim, a onda od 200 ponuđenih stvari 150 prodanih oglasa [:vrti] Ja svoje prodane brišem kad stignu kod druge osobe. Ne znam jel čista lijenost što ostavljaju prodane artikle ili misle da im to nosi bolju ocjenu, a čini mi se da ocjena nema veze s prodanim artiklima. [:hihot]
2013 05 02