Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Opet ja s istim vriskom: upomoć!!!

Kćer želi nekakvu maskaru od Essenca, koja je veličanstveno fenomenalno jebitačna ali ne zna koja je to točno, a oni ih imaju raznih..... Zna li itko koja je baš-baš nenad*ebiva?
2017 12 28
Ali većina njihovih maskara je bomba 👌🏻
2017 12 28
Gita draga... sve tri djevojke mi djeluju uvjerljivo. Čini mi se kao da si na početku :) Ne mogu ponovno ne primijetiti kak si to djecu odgojila... glazbene kutijice... maskare po tri banke... što je sljedeće? Knjiga??!!!?!! :)
2017 12 28
Hvala svima - ima teehee pravo - opet sam na početku ,:) Istina, djeca neodgojena :') ! Sram me reći, ali svima im je knjiga uvijek na prva tri mjesta na top listi želja. Sve nešto brinem da bi me netko mogao prijaviti Centru za socijalni rad :o
2017 12 28
Gitadevi uzmi sve tri pa nek kćer vidi koja joj odgovara :D
2017 12 28
Pa, s obzirom na cifre, baš bih i mogla :')
2017 12 28
Essence Lash princess, ova sa slike poviše, sa zelenim detaljima....provjereno najbolja :)
2017 12 28
Evo, ta jedina ima dva glasa 'za' - odlučeno je, kupujem nju !
2017 12 29
> UndressMe: > Essence Lash princess, ova sa slike poviše, sa zelenim detaljima....provjereno najbolja :) Slažem se i uvjerena sam da je kćer mislila na nju (zelena Essence Lash princess)- isprobala sam valjda sve od svih proizvođača i potpisujem ova je puno bolja i od puno skupljih proizvođača- definitivno br. 1.;-) nećete sigurno pogriješiti
2017 12 29
Bogu hvala na Krpicama i Forumu! Neke od najvažnijih životnih istina naučila sam upravo ovdje ;) :D
2017 12 29
U čemu je tu fora?? Četkica i crnilo....nemoguće je da postoji tolika razlika..... Piše ona koja je maskaru imala jednom u životu a nakon sat vremena izgledala je ko Plačljiva Mirta..
2017 12 29
Ta s zelenim detaljima daje izniman volumen i dužinu, nešto nevjerojatno, kao efekt umjetnih trepavica. Tako da je s njom teže pogriješiti. Četkica je također tanja pa se lako koristi i na donjim trepavicama. Vjerojatno je mislila na nju. Oko 28 kn. 8-)
2017 12 29
Baš i mene sad zanima. Bacila bum se u taj trošak. Piše ona koja skoro pune maskare mora bacit jer im je istekao rok uporabe :')
2017 12 29
Sigurno je zelena Lash pruncess najbolja! Imamo ju doma....obzirom da radim s kozmetikom pribala sam puno skuplje maskare obzirom da imam problematične trepavice i svaka mi se preslika,ali ova ne😍
2017 12 29
Gita zahvali kćerki, ovo je bilo poučno, i ja bum kupila zelenu Princess ;)
2017 12 29
1 2 3 4