Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostavljanje negativne...

kod jedne sam cure procitala na njenom profilu; nema rezervacija, tko prvi uplati njegovo. mislim da je to ok. ja bar prije nego sto krenem u bilo kakvu prodaju ili kupovinu prvo pogledam profil od osobe, pozitivne, negativne i ono sto je ona sama napisala o sebi i koje je uvjete postavila. usput sretna nova! :D
2018 01 01
> FashionFrique: > > Lonela1: > > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha > Te su najgore. Ko neke bakute u bunilu. Ahh, prestrašno, znači evo imam takvih pun inbox trenutno... Jedna poruka zvuči ovako: dostupna -samo to napiše, niti upitnik niti uskličnik niti kakav znak niti pozdrav ni niš, i evo ne javlja se već 6 dana od kada sam joj napisla da, dostupno je. ne kontam očito je htjela da nije DOSTUPNO! :,'( :,'( :,'( :,'( :') :') :') :') :,'( :,'( x-) x-)
2018 01 02
> UndressMe: > marta10, ta vaša je zaslužila negativnu jer je praktički pitanjem je li uplata sjela slagala o istoj, ostavljajući dojam da je uplata napravljena i da ćete poslat bez provjere.... Slazem se... Cisti pokusaj prevare... Kao ako prođe, prođe
2018 01 02
Ja se pokušavam što manje zamarati ženama ovdje i njihovim biserima. Kad god neka traži dodatne slike, informacije i dobije svega pregršt i ne javi se nikad više, nakon nekoliko dana pošaljem poruku "Nema na čemu." Tko zna, možda kojoj dođe do glave. Sebe sam zatekla u ovoj zbrci od praznika da ženi nisam odgovorila na poruku, a lijepo mi je detaljno iznjedrila artikl. Ispričala sam joj se. To je najmanje što svatko od nas može. Dovoljno je napisati "Nažalost ne odgovara mi. Hvala na informacijama" i nitko te neće ništa više pitati.
2018 01 03
> Lonela1: > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha ni meni nije jasno ali barem svaki drugi dan dobijem jednu takvu - no koment
2018 01 04
> Lonela1: > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha 😂 Ili tipa 'zasto prodajete'?! 🙈😂
2018 01 04
Na Let go ima bisera jako puno,pa upadaju s pitanjima Od kuda ti to?Jel to dobiveno na poklon ili kupljeno? Od koga je dobiveno/kupljeno?Koliko je placeno?A zasto prodajes?I takva pitanja.Ljudi stvarno znaju imat pitanja da ostanes paf! 😑
2018 01 04
> Lonela1: > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha Ja sam moram priznati iznenadena. Ove zime sam imala vise suradnji sa curama od 0-3 povratne. I sve brzo dogovoreno i rijeseno. Kad sam vidla upit i broj povratnih mislila sam "o dzs" a na kraju super ispalo.
2018 01 04
> KatarinaSarah: > Na Let go ima bisera jako puno,pa upadaju s pitanjima Od kuda ti to?Jel to dobiveno na poklon ili kupljeno? Od koga je dobiveno/kupljeno?Koliko je placeno?A zasto prodajes?I takva pitanja.Ljudi stvarno znaju imat pitanja da ostanes paf! 😑 Planirala sam i tamo napravit profil al eto sad sigurno neću - bezveze živcirati se :D
2018 01 04
> STELLALUNA: > > Lonela1: > > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha > Ja sam moram priznati iznenadena. Ove zime sam imala vise suradnji sa curama od 0-3 povratne. I sve brzo dogovoreno i rijeseno. Kad sam vidla upit i broj povratnih mislila sam "o dzs" a na kraju super ispalo. Ma kužim ali nemam ja ništa protiv profila sa 0 povratnih i ja sam imala isto dosta suradnja koje su prosle super sa takvim profilima, ali eto od 5 takvih poruka 3 su od profila sa 0 povratnih ne znam - možda pošalju poruku pa zaborave na to zauvijek i nikad više ne dođu na krpice. Tim je gore kad cure sa 100 i kusur povratnih ne znaju niti odgovoriti tipa '' aha ja sam mislila da je zauzeza a onda ništa ,ako je slobodna ne želim'' hahha jer eto nikad mi neće takve biti jasne koje ulete sa pitanjem jel slobodno i nikad se više ne jave niti napišu išta, enigma za mene morm priznati!
2018 01 04
> Marija0000: > > Lonela1: > > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha > 😂 Ili tipa 'zasto prodajete'?! 🙈😂 Da, tipa a zašto vi kupujete, što će Vam to? ,:) ,:)
2018 01 04
> Lonela1: > > Marija0000: > > > Lonela1: > > > Ima takvih na izvoz, a još su mi žešće ove što se jave (dosta puta sa profilom sa 0 povratnih) i pitaju Dali je stvar slobodna?! Kad odgovorim da je više se nikad ne jave, taj mentalni sklop u glavi ne razumijem? ne znam kaj su htjele čuti da stvar nije slobodna or what? haha > > 😂 Ili tipa 'zasto prodajete'?! 🙈😂 > Da, tipa a zašto vi kupujete, što će Vam to? ,:) ,:) 😂😂 Uzas.
2018 01 04
Ne kuzim zasto ovdje razglabate o tako nebitnim stvarima. Zasto uopce cekati nekog desetak dana da odgovori? Pa ako imate nekoliko potencijalnih kupaca,nakon nekoliko dana neodgovaranja,prodajte sljedecoj javljenoj djevojci.U cemu je problem? Isto tako sa uplatama. Također,zasto bi bilo glupo pitanje:"zbog cega prodajes neku stvar?"To je itekako korisno pitanje..Logicno je da ljude zanima zasto netko prodaje neku stvar,pogotovo novu, brendiranu ili jako povoljnu.To nisu glupi kupci,nego oprezni kupci.Cemu ismijavati nekog jer je oprezan sa svojim novcima?
2018 01 05
> girl7zg: > Ne kuzim zasto ovdje razglabate o tako nebitnim stvarima. > Zasto uopce cekati nekog desetak dana da odgovori? Pa ako imate nekoliko potencijalnih kupaca,nakon nekoliko dana neodgovaranja,prodajte sljedecoj javljenoj djevojci.U cemu je problem? Isto tako sa uplatama. > Također,zasto bi bilo glupo pitanje:"zbog cega prodajes neku stvar?"To je itekako korisno pitanje..Logicno je da ljude zanima zasto netko prodaje neku stvar,pogotovo novu, brendiranu ili jako povoljnu.To nisu glupi kupci,nego oprezni kupci.Cemu ismijavati nekog jer je oprezan sa svojim novcima? Eto zato sto nam se razglaba, a vama ako se ne svidja, zaobidjite temu ☺ Vi isto pitate kad dodjete u trgovinu 'a zasto prodajete to i to'?! 🙈 Pa dajte molim vas, kako to moze biti normalno pitanje?! Lp. ☺
2018 01 05
Drugo je normalna trgovina a drugo su krpice.Usporedba je ocajna.
2018 01 05