Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostavljanje negativne...

> girl7zg: > Drugo je normalna trgovina a drugo su krpice.Usporedba je ocajna. Normalna trgovina 🙈 Nema svrhe se s vama raspravljati. Lp. 🙂
2018 01 05
> girl7zg: > Ne kuzim zasto ovdje razglabate o tako nebitnim stvarima. > Zasto uopce cekati nekog desetak dana da odgovori? Pa ako imate nekoliko potencijalnih kupaca,nakon nekoliko dana neodgovaranja,prodajte sljedecoj javljenoj djevojci.U cemu je problem? Isto tako sa uplatama. > Također,zasto bi bilo glupo pitanje:"zbog cega prodajes neku stvar?"To je itekako korisno pitanje..Logicno je da ljude zanima zasto netko prodaje neku stvar,pogotovo novu, brendiranu ili jako povoljnu.To nisu glupi kupci,nego oprezni kupci.Cemu ismijavati nekog jer je oprezan sa svojim novcima? Zašto vi onda ne pitate svakog kupca ''a zaštp vi to kupujete šta će vam to?'' jer to je iato vrlo važno pitanje dali će kupac nositi majicu koju je kupio od Vas ili će njome brisati pod!!? Mene apsolutno ne zanima zašto netko nešto prodaje jer ja sam tu da kupujem a ne da razglabam o nebitim stvarima! ha ha ha Evo i ja kužim zašto se sada upuštate u razglabanje naše nebitne teme onda!? Na ovom forumu se priča o svemu i svačemu, ako mi se ne sviđa tema jednostavno ne komentiram, ali opet svatko ima pravo da izrazi svoje mmisljenjee haha
2018 01 05
> Lonela1: > > girl7zg: > > Ne kuzim zasto ovdje razglabate o tako nebitnim stvarima. > > Zasto uopce cekati nekog desetak dana da odgovori? Pa ako imate nekoliko potencijalnih kupaca,nakon nekoliko dana neodgovaranja,prodajte sljedecoj javljenoj djevojci.U cemu je problem? Isto tako sa uplatama. > > Također,zasto bi bilo glupo pitanje:"zbog cega prodajes neku stvar?"To je itekako korisno pitanje..Logicno je da ljude zanima zasto netko prodaje neku stvar,pogotovo novu, brendiranu ili jako povoljnu.To nisu glupi kupci,nego oprezni kupci.Cemu ismijavati nekog jer je oprezan sa svojim novcima? > Zašto vi onda ne pitate svakog kupca ''a zaštp vi to kupujete šta će vam to?'' jer to je iato vrlo važno pitanje dali će kupac nositi majicu koju je kupio od Vas ili će njome brisati pod!!? Mene apsolutno ne zanima zašto netko nešto prodaje jer ja sam tu da kupujem a ne da razglabam o nebitim stvarima! ha ha ha > Evo i ja kužim zašto se sada upuštate u razglabanje naše nebitne teme onda!? Na ovom forumu se priča o svemu i svačemu, ako mi se ne sviđa tema jednostavno ne komentiram, ali opet svatko ima pravo da izrazi svoje mmisljenjee haha Bravo 👏 Potpisujem.👍☺
2018 01 06
1 2 3