Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rast trepavica

Meni je za rast trepavica pomoga serum iz farmasija, nakon nekih misec dana se vidila razlika, a ujedno pomaze i gustoci obrva, jer uporaba vridi i za jedno i drugo...a za ricinusovo ulje sam isto cula da pomaze iako osobno nisam probala...
2018 01 02
ja ricinusovo ulje koristim već neko vrijeme i na kosi i na trepuškama i prezadvoljna sam, jeftino je, a pomak se stvarno vidi čak mi je i frizer rekao da mi je stvarno puno mlade kose naraslo :")
2018 01 03
Ricinusovo ulje. Uzela staru četkicu od maskare, oprala i s njom nanosila. Odlicni rezultati.
2018 01 03
> Ninatms: > Trepavice su joj kao one ekstenzije... Stvarno. Barem kod nje razlika je ogromna.. Iako mi i sama kaze da se rezultati vide tek nakon mjesec dana...a taj serum valjda traje za 2 mj. > Rekla mi je da je bas smisno kako rastu... Nekad cak onako pokoja bas jako naraste i strsi cak malo neproporcionalno... Ja sam bas primjetila na njoj a nisam ni znala da je kupila serum.. Malo san citala na forumu, neke korisnice kazu da su neki serumi opasni.... Kapci bi im se zacrvenili.. Nekima bi trepavice prorijedilo.... A neke bi bile oduševljene... Tako da svakako se treba dobro dobro raspitat... Nije ni svacija koza jednako tolerantna... Ulje vjerujem da je ipak najsigurnije. > 🙄 Za mjesec dana se vide rezultati jer je toliki prirodni ciklus rasta trepavica. Dok se koristi prirodno ulje ili te umjetne gluposti trepavice su super, a kasnije popadaju i prorijede se jer ih se preforsira, prebrzo narastu, a ne izbiju nove. Davno sam to ucila iz biologije ima i Evelin nesto takvo za 30 kn
2018 01 03
vichy lifactiv serum, meni osobno pomoglo oko rasta trepavica
2018 01 04
Cure koje koriste ricinusovo ulje za kosu, kako i koliko ga nanosite?
2018 01 04
> mihica555: > Cure koje koriste ricinusovo ulje za kosu, kako i koliko ga nanosite? Ja ga koristim prije pranja kose s time da ga pokusam drzati na kosi sto je duze moguce. Na suhu kosu umasiram izdasnu kolicinu u tjeme, kosu stavim u pundzu i omotam pamucnom maramom. Primjetila sam da se to ulje jako sporo trosi pa slobodno dosta stavi, a u ljekarni obavezno trazi ono Kemigovo u staklenoj bocici jer se meni pokazalo kao najbolje, a i kada je u staklenom pakiranju manja je (gotovo nikakva) vjerojatnost da ce ulje promjeniti sastav, pokvariti se itd. :)
2018 01 04
Hvala 😁😁
2018 01 05
Luxfactor serum ,prirodan pogodan i za najosjetljive oci,koristim i velike promjene nakon mj dana :)
2019 10 21
Meni ricinusovo nije nešto, doduše možda ga treba dugo koristiti, ja sam odustala nakon 25 dana. Balea Teint Perfektion wimpernserum serum iz DM-a (37kn) mi je skroz bezveze i neučinkovit.
2020 02 05
1 2