Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pomoć - original ili ne

Pozdrav svima! Zanima ne sljedeće: 09.11. u Mülleru u CC East kupila sam Narcisov Fleur Musc for her parfem koji je izašao 2017.godine. Batch code 7257CM Ali pri provjeri jedna stranica javlja Error, druga da nemaju info o tom brandu. Ja sam prilično sigurna da je original, nikad s Müllerom nisam imala problema . Zna li netko tko se razumije u čemu je stvar te kako još mogu utvrditi da je riječ o originalu. Unaprijed hvala svima na informacijama.
2018 01 15
U Mulleru i Duglasu svi su ti parfemi original tako da nemas brige
2018 01 15
Hmmm, ok. Ja račun više nemam, a Narciso sam stavila u prodaju. Zna li netko kako još dokazati da je original.
2018 01 15
Ako je iz Mullera ili Douglasa definitivno je original
2018 01 15
Jep. Ali žena NEMA RAČUN kojim bi dokazala da ga je kupila u Mulleru, a stavila ga je u prodaju. Za probu je na stranicama koje su za to predviđene provjerila originalnost, kao što bi eventualni kupac to napravio i nije dobila očekivane rezultate.
2018 01 16
Sve ok. Idem u Müller danas izvoditi malo druge batch codove, pa ćemo vidjeti.
2018 01 16
Danas je i tako najmanji problem isprintati naljepnicu s batch kodom. Najbolja je provjera kod kupovine uzivo ili slike, iako i slike ne pomazu ako je A1 kopija, tek uzivo mozes provjeriti detalje. Najcesce sprejer, cjevcica od pumpice, cep i sitni detalji na staklu. Miris kod A1 kopija je 90% isti sto je nejvjerojatno, ali postojanost nikakva. Narcisa jos nisam vidio kopiju, pitanje jel ga mogu iskopirati upce (miris) :P
2018 01 26