Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem s korisnicom

> ducan1234: > Pa mislim zivimo blizu da posla sata....to mislim nisam mislila da smo udaljene zagreb-dubrovnik da se ne mozemo naci... > Nije meni problem Doc do radnog mjesta no doticna odbija... > Stvarno vise ne zelim ovo citati,...nit me zanima. > Doticna kada se odlucili naci i vratiti mi novce nek se javi...bilo to kod nje,kod mene, ili gdje god nije problem. > Samo kada odluci neka se slobodno javi. > Toliko od mene! Ovo nije Konzum gdje je kupac uvijek u pravu! Shvatite! Tko ste Vi da sad njoj postavljate ultimatume gdje ćete se naći za povrat novca? Sad Vam odjednom odgovara bilo gdje i bilo kada? Proslijedite joj svoj IBAN i kraj ove tako loše i mučne priče
2018 01 16
> ducan1234: > Pa mislim zivimo blizu da posla sata....to mislim nisam mislila da smo udaljene zagreb-dubrovnik da se ne mozemo naci... > Nije meni problem Doc do radnog mjesta no doticna odbija... > Stvarno vise ne zelim ovo citati,...nit me zanima. > Doticna kada se odlucili naci i vratiti mi novce nek se javi...bilo to kod nje,kod mene, ili gdje god nije problem. > Samo kada odluci neka se slobodno javi. > Toliko od mene! Nego.. Što s vama nije u redu? Je li vam lijepo Audrey napisala da se s vama neće naći već po ko zna koji put vas traži broj računa? Kako vam pada na pamet ideja o nalaženju? Zašto bi to učinila nakon tako grozne komunikacije s vaše strane? Čemu nalaženje kad vam može uplatiti novac na račun? Da nije možda jer nakon svega ne želite da se sazna vaše ime?
2018 01 16
Tko bi se normalan nakon svega s vama nalazio i vraćao vam novce na ruke bez ikakvog elektroničkog ili papirnatog dokaza da vam je novac stvarno vraćen?
2018 01 16
Evo rekla sam joj da netrrba se ni nalaziti niti mi haljinu slati niti nista. Jednostavno zelim ovo zaboraviti i kopirat cu sto sam joj rekla i zamolila je... Evo
2018 01 16
> ita001: > Tko bi se normalan nakon svega s vama nalazio i vraćao vam novce na ruke bez ikakvog elektroničkog ili papirnatog dokaza da vam je novac stvarno vraćen? Potpis
2018 01 16
Postovana Ja vas uistinu molim da prestanemo s ovim,pa nismo djeca,nit imam vremena ovdje bit niti ovo slusati. Ispricaala sam se jos jucer,pa danas i sad vas stvarno molim da stanete s ovime. Kao sto sam rekla netrebate mi slati haljinu i to je zavrsena prica. Isto tako ako je stvarno problem d se nadjemo i vratite mi novce....evo netrrba ni to. Samo ne zelim vise ovdje nit komentirati nit me ova prica zanima,nit novac nit haljina jel mi je stvarno zao da je do ovoga doslo i zelim da sto prije zavrsim. Ne trebate slati niti nista....samo zelim da ovo završi i to je to Eto stvarno vas molim
2018 01 16
> ducan1234: > Evo rekla sam joj da netrrba se ni nalaziti niti mi haljinu slati niti nista. > Jednostavno zelim ovo zaboraviti i kopirat cu sto sam joj rekla i zamolila je... > Evo Ne zanima nas i prestanite je maltretirati u inbox, rekla Vam je to već previše puta. Valjda bi prije zid ili drvo shvatilo nego Vi - proslijedite joj svoj IBAN i kupite haljinu od neke druge korisnice
2018 01 16
Odgovorite zašto ne želite da vam se novac vrati NA RAČUN? Pitam NA RAČUN
2018 01 16
Šta vi nju molite, pošaljite joj broj računa da vam uplati novac, što je s vama?
2018 01 16
Ma nemam joj sto slati,da je korektna nasle bi se ispricaala ...a ovako da mi salje na racun nakon ovoga i da me opet ocrnjuje, nebih hvala. Rekla sam ako zeli u redu ako ne zeli u redu. Za mene je zavrsena prica.
2018 01 16
Imam ime i prezime i adresu od doticne. Dobila sam u inbox. Jedino mi jos nedostaje broj racuna pa da ovu agoniju privedemo kraju. Mislila sam joj cak poslati Tiskom, ali kako da se osiguram u slanju da mi poslije ne kaze da je omotnica bila prazna? I tko garantira da ce preuzeti omotnicu, ne mora pa ce mi se vratiti. Mislim sad mozda cak i pretjerujem ali nakon svega ovoga pusem i na hladno.
2018 01 16
Postovana Mislim da sada pretjerujete,nemojte me vrijedali Napravite sto zelite i da ovo završi...napravite sto smatrate da je u redu. Lp
2018 01 16
> ducan1234: > Ma nemam joj sto slati,da je korektna nasle bi se ispricaala ...a ovako da mi salje na racun nakon ovoga i da me opet ocrnjuje, nebih hvala. > Rekla sam ako zeli u redu ako ne zeli u redu. > Za mene je zavrsena prica. Prava se našla pričati o korektnosti. Nevjerojatno tko sve u 21. stoljeću ima pristup internetu.
2018 01 16
> Audrey_Hepburn: > Imam ime i prezime i adresu od doticne. Dobila sam u inbox. > Jedino mi jos nedostaje broj racuna pa da ovu agoniju privedemo kraju. > Mislila sam joj cak poslati Tiskom, ali kako da se osiguram u slanju da mi poslije ne kaze da je omotnica bila prazna? I tko garantira da ce preuzeti omotnicu, ne mora pa ce mi se vratiti. > Mislim sad mozda cak i pretjerujem ali nakon svega ovoga pusem i na hladno. Nikako Tiskom. Svaka čast na tolikom strpljenju
2018 01 16
ducan1234 zena ti je sto puta rekla sto zeli napraviti, a to je vratiti novac na racun. Ako ti je dosadno ili ti fali paznje, ovo je krivo mjesto i nacin za to!
2018 01 16
1 2 3 4 5 6 7 8 9