Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem s korisnicom

> ducan1234: > Postovana > Mislim da sada pretjerujete,nemojte me vrijedali > Napravite sto zelite i da ovo završi...napravite sto smatrate da je u redu. > Lp Molim vas posaljite mi broj racuna da vam vratim novac. Hvala!
2018 01 16
> ducan1234: > Ma nemam joj sto slati,da je korektna nasle bi se ispricaala ...a ovako da mi salje na racun nakon ovoga i da me opet ocrnjuje, nebih hvala. > Rekla sam ako zeli u redu ako ne zeli u redu. > Za mene je zavrsena prica. Što vam se Audrey ima ispričati? Kakve su to gluposti "da mi salje na racun nakon ovoga i da me opet ocrnjuje"? Što vam to znači? Zašto konstantno nešto izmišljate i pravite od sebe žrtvu, inatite se s brojem računa? Čemu sve to?
2018 01 16
Ducan se malo boji dati svoje podatke i svoj racun. Hm hm
2018 01 16
Postovana Cega se imam bojati,...??? Da mi se vrati moj novac??
2018 01 16
Pa što onda ne date broj računa?
2018 01 16
> ducan1234: > Postovana > Cega se imam bojati,...??? Da mi se vrati moj novac?? Pa dajte onda, posaljite mi broj racuna da vam vratim novac!
2018 01 16
Audry samo ignor. Dok ducan skruseno sama ne posalje racun u imbox. Ako posalje vratite novac, ako ne posalje nemozete ga ni vratit. I kraj price. Dovidenja
2018 01 16
Svačiji racun je privatan racun. A ja ga ne planiram davati ovdje... Doticna da se htjela dogovoriti nit bi otvarala ovakve stranice i nekoga blatila... No nebitno svatko ima pravo na svoju privatnost. Doticna se uvijek moze dogovoriti s mnom ali na ovakav način preko ovakvih stranica to ne. Lp
2018 01 16
> ducan1234: > Svačiji racun je privatan racun. > A ja ga ne planiram davati ovdje... > Doticna da se htjela dogovoriti nit bi otvarala ovakve stranice i nekoga blatila... > No nebitno svatko ima pravo na svoju privatnost. > Doticna se uvijek moze dogovoriti s mnom ali na ovakav način preko ovakvih stranica to ne. > Lp :') :') :') :') :') :') :') Pa njoj u poruke pošaljite broj računa.
2018 01 16
Svašta sam čula ali ovo je vrh. Mislim da se ducan sprda s nama. Nemoguce da je netko ovoliko zamantan!
2018 01 16
> hulalula: > Svašta sam čula ali ovo je vrh. Mislim da se ducan sprda s nama. Nemoguce da je netko ovoliko zamantan! Kao što rekoh, dosada i manjak paznje cine cuda :')
2018 01 16
Ducan je smanjeno inteligentna osoba. Nema drugog objasnjenja. Logika nula bodova.
2018 01 16
> hulalula: > Svašta sam čula ali ovo je vrh. Mislim da se ducan sprda s nama. Nemoguce da je netko ovoliko zamantan! I ja kažem :s
2018 01 16
Pa nisam ni trazila da mi ovdje posaljete racun, posaljite mi u inbox. Pokusavam se od sinoc dogovoriti s vama pa ne reagirate. Cekam broj racuna u inbox i odmah cu vam proslijediti uplatu.
2018 01 16
Napišite ženi broj računa u INBOX, nitko nije ni rekao da ga pišete ovdje, pobogu!!!
2018 01 16
1 2 ... 4 5 6 7 8 9