Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem s korisnicom

Snimite na kiosku stavljanje novaca u kuvertu ako se bojite novih optužbi. Inače kuverta za to i služi.
2018 01 16
> sonja90: > OmG, really??? > Imate podatke za slanje tiskom? > Pošaljite joj NOVAC u kuverti Tiskom. Nemam njene podatke za slanje, nikad mi nije poslala svoje podatke.
2018 01 16
audrey jednostavno čekaj podatke za povrat novca.. ako pošalješ haljinu možda tek onda otvoriš Pandorinu kutiju.. bolje ne.. najsmješnije odnosno wtf pročitano u razgovoru je to da nema novaca za haljinu, traži sniženje i onda odjednom ima.. pa maltretiranje od kud je naručena itd da bi odjednom odustala od novca i haljine.. mislim za onog tko izjavi da ajmo reć nema novaca poprilično glup potez
2018 01 16
Trebali ste u startu već odustati a ne joj još dati podatke :/
2018 01 16
Evo i najnovije... ducan1234 Nemam komentara,strasno...niste kopirali razgovor gdje me ucjenjujete kada da vam uplatim i sto prije. Iskreno jako sam razocarana,uplatila sam vam prije svega ovoga i tako se ponasakte. Ne trebate mi vraćati novce ako imate imalo srca donijet donijet veze mi ih sami a ako nemate slobodno uzmite tih 300kn ja nisam pala na to da se sada na tezem s vama,da me ovdje ocrnjujete.... Iskreno meni je muka od ovoga, i nemogu vjerovati da ovo citam prije 3 minuta Audrey_Hepburn Kopirano je apsolutno sve od A do Ž. Ako imate još nešto, kopirajte. No naravno nemate jer vas apsolutno nigdje i nikada nisam ucjenjivala. Molim vas broj računa po ne znam koji put.
2018 01 16
Korisnica ducan1234 je slučaj za psihijatriju. Pomalo je i sablasno i bizarno sve što piše. Nadam se da ovo čita, jer me baš zanima: žena vam po tisućiti put piše da joj date svoj broj računa da vam UPLATI NOVCE NAZAD. Umjesto da pišete da su vaši novci na njenom računu već 2 dana, mogli ste vidjeti da vas svaki puta iznova i iznova moli da date svoje podatke da vam novac VRATI na račun.
2018 01 16
Slazem se. Cijela komunikacija, uopce prije uplacivanja, je jeziva. Ducan nisu ti sve daske na broju. Da mi netko salje onakve poruke dobio bi odjeb samo takav
2018 01 16
Koliko vi ducan1234 maltretirate psihički ovu ženu, to je za nepovjerovati. Još se usuđujete pisati da ona vas maltretira, vrijeđa i ucijenjuje!? Čime to??? Svoijim kulturnim ponašaljem od samog početka do kraja? I da, hipotetski, SAMO hipotetski da vam i želi poslati haljinu, kako da to učini kad joj nikada niste ni dali svoje podatke za slanje? Ovo mi se čini kao prčenje u zdrav mozak! Silom želi da joj se pošalje haljina, pod svaku cijenu, inzistira i inzistira na tome, glavom kroz zid, a ni u jednom trenutku nije ostavila svoje podatke za slanje. Pa što je to?
2018 01 16
Evo da se i ja javim kad je kolegica otvorila ovdje raspravu. Zelim samo reci da sam ja imala u redu namjeru kupiti haljinu,dogovor je bio da uplatim u pon.... uplata je i izvrsen u pon....postovana nije vidjela da je proknjizeno i kada sam dosla na net vidim poruke da kada cu vise uplatili. Znaci pon 17h uplaceno. ..a onda je tek navecer krenula rasprava jel ona je tek drugi dan vidjela uplatu,pitala sam dali da joj slikam potvrdu nije htjela. Sada ne zelim mi poslati haljinu i rekla sam ako je tako neka ostavi novce ja nemam griznju savjest jel sam napravila sve kako treba ...i doticna odbija Rekla sam ok ako mi zelim vratiti novce voljela bi da s vidimo da mi ih osobno preda,jel sada nakon ovoga minuta haljina ne treba. Eto to je to Ja nisam niti bezobrazna,prije vikenda je dogovor bi primopredaja no njoj odgovara njoj pred vratima i ja sam rekla ok uplatit cu i uplaceno je isti dan. Znaci sve po Spagi kako treba. No eto zao mi je sto se navecer dogodio buuum i doticna nije vidjela uplatu i tako smo obje reagirale... Lp
2018 01 16
> Audrey_Hepburn: > > sonja90: > > OmG, really??? > > Imate podatke za slanje tiskom? > > Pošaljite joj NOVAC u kuverti Tiskom. > Nemam njene podatke za slanje, nikad mi nije poslala svoje podatke. Pa kako ocekuje haljinu?
2018 01 16
Sramite se ducan1234, kako vam nije neugodno reci da ste obavili sve po špagi, sve kako treba ?! Posaljite broj racuna da vam se vrate novci i ispricajte se Audrey na takvoj bezobraznoj komunikaciji!
2018 01 16
Postovana Nisam davala podatke jel sam jucer uplatila i nakon toga navecer je izbila rasprava,kada sam joj trebala poslati,valjda prvo uplatim nekome novce kada sjednu dajem podatke za slanje...zar nije tako?
2018 01 16
Samo malo niste dali podatke a uplatili ste i ocekujete haljinu? :| Da sam ja Audrey rekla bih da saljem haljinu i trazila podatke za slanje a stigao bi novac no sad vise ne znam sto i kako.. Smirite se za pocetak i onda dogovorite, ljudi ste!
2018 01 16
Ma nisam ja ocekivala nista,samo sam uplatila novac i planirala joj danas dati podatke kada vidi uplatu,da mi posaljete nista vise. No doticna sam javila da je uplaceno ona je izreagiraa lose,ja sam takodjer u ljutnji i onda mi je rekla Nece mi slati haljinu,nit me trazila podatke da mi posalje. Ali kad smo vec tako blizu netrrba mi novac slati,naci cu se s njom i da mi da novac ako je vec tako da mi nakon uredne uplate ne zelim slati haljinu. Ja nikakvu kosu nisam imala namjeru,uplatila sam ,lose se navecer izreagiraa,ne zelim mi poslati haljinu ali ja ju nebi sada ni uzela. Uzet cu svoj novac koji sam ju uplatila kada se vidimo i to je to...zavrsena prica
2018 01 16
Što se vi imate nalaziti s njom, pošaljite joj broj računa i prestanite više glumatati!
2018 01 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 9