Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem s korisnicom

> Audrey_Hepburn: > Morat ću otići u banku. Jedino ne znam kakva je situacija ako je plaćala u pošti? Može li se tada nekako doći do broja računa, nemam iskustva s poštom pa ne znam. Ne može se doći do broja računa ako je uplaćivala na pošti..uplatila je kešom, na šalteru..
2018 01 16
Možda je haljinu jednostavnije poslati ali nisam sigurna da je i pametnije jer s takvim pasivno agresivnim kupcima koji ne čitaju ni uvjete prodaje, ni opise ni išta što druga strana napiše, pravi problemi tek nastanu kad dobiju robu. I svaka čast Audrey na hladnoj glavi i pristojnoj i konciznoj komunikaciji, ja bi joj već nakon treće poruke rekla da je prodana :')
2018 01 16
Audrey_Hepburn, na vašem mjestu ne bih se nervirala ni oko čega, ne bih tragala u stilu Šerloka Holsa za gospođinim računom , niti bih uložila ikakav dodatni napor u razrješenje ove situacije. Sve ste učinili kako treba, bila ste jasna, decidirana, poštena , a to što gospođa (ili gospođica) ima problema s pristojnošću, živcima i tko zna čime još ne bi trebalo biti nešto oko čega vi brinete. Dakle - čekajte da vam pošalje broj računa za povrat novca, u protivnom ju ignorirajte. I to je to.
2018 01 16
> MonikaL: > Možda je haljinu jednostavnije poslati ali nisam sigurna da je i pametnije jer s takvim pasivno agresivnim kupcima koji ne čitaju ni uvjete prodaje, ni opise ni išta što druga strana napiše, pravi problemi tek nastanu kad dobiju robu. > I svaka čast Audrey na hladnoj glavi i pristojnoj i konciznoj komunikaciji, ja bi joj već nakon treće poruke rekla da je prodana :') Poslati Haljinu?! Stvarno sam iznenađena. Pa, valjda čovjek mora imati granicu do koje može dozvoliti nepoštivanjem bahatost i bezobrazluk u komunikaciji .
2018 01 16
> gitadevi: > > MonikaL: > > Možda je haljinu jednostavnije poslati ali nisam sigurna da je i pametnije jer s takvim pasivno agresivnim kupcima koji ne čitaju ni uvjete prodaje, ni opise ni išta što druga strana napiše, pravi problemi tek nastanu kad dobiju robu. > > I svaka čast Audrey na hladnoj glavi i pristojnoj i konciznoj komunikaciji, ja bi joj već nakon treće poruke rekla da je prodana :') > Poslati Haljinu?! Stvarno sam iznenađena. Pa, valjda čovjek mora imati granicu do koje može dozvoliti nepoštivanjem bahatost i bezobrazluk u komunikaciji . Slažem se, odgovarala sam na postove cura koje su predložile da Audrey pošalje haljinu ( ali ne znam multiquotati ) :)
2018 01 16
ne bih ni ja slala haljinu već inzistirala da pošalje broj računa na koji će se vratiti novac. U bankama teško da ćeš dobiti broj računa, ne mogu oni to samo tako davati zbog zaštite podataka i privatnosti klijenta. Ducan1234 je prvo jedva skupila novac, a sad tih 300kn naglo poklanja. Hm.
2018 01 16
> MonikaL: > Možda je haljinu jednostavnije poslati ali nisam sigurna da je i pametnije jer s takvim pasivno agresivnim kupcima koji ne čitaju ni uvjete prodaje, ni opise ni išta što druga strana napiše, pravi problemi tek nastanu kad dobiju robu. > I svaka čast Audrey na hladnoj glavi i pristojnoj i konciznoj komunikaciji, ja bi joj već nakon treće poruke rekla da je prodana :') Pa sad i ja žalim što nisam odmah prekinula dogovor i što sam joj uopće poslala podatke nakon što mi je napisala da sam drska. No reko ajde, možda smo se stvarno krivo razumjele. A ovo za slanje, toga se iskreno i ja bojim. Haljina je nova novcata, a ako joj ne stoji ili joj se ne sviđa, ispast će da sam joj poslala nešto što uopće nije kupila ili će se naglo pojaviti oštećenja i slično. I onda opet problemi. Zato bi joj vrlo rado vratila njene novce i rekla hvala, ali ne hvala.
2018 01 16
Uff, nisi baš u zavidnoj situaciji. Možeš vratiti novac jedino ako ti ona sama da broj računa. Osim ako ti da svoju adresu, pa joj možeš prek poštara poštanskom uputnicom vratiti novac (to košta dodatno)?.. :') Koliko god ti teško bilo, možda je najjednostavnije da joj pošalješ tu haljinu. Ima nas svakakvih..južina, PMS i tak to.. Ali..prije slanja obavezno poslikaj haljinu iz blizine, sa svih strana..da ne bi bilo "naknadnih reklamacija". Nikad ne znaš. :/ Ukoliko ti tufne bilo kakvu "neprihvatljivu" povratnu ocjenu..linkaj ovu temu u odgovor na povratnu. Sretno!
2018 01 16
Mislim da je ovo situacija kada bi adminka trebala urigirati. Ne da se razvlači ona s nama po forumu ili nešto, ali jedna jasna i glasna poruka ducanu u inbox i ovdje da da broj računa i da se situacija riješi.
2018 01 16
> MonikaL: > > gitadevi: > > > MonikaL: > > > Možda je haljinu jednostavnije poslati ali nisam sigurna da je i pametnije jer s takvim pasivno agresivnim kupcima koji ne čitaju ni uvjete prodaje, ni opise ni išta što druga strana napiše, pravi problemi tek nastanu kad dobiju robu. > > > I svaka čast Audrey na hladnoj glavi i pristojnoj i konciznoj komunikaciji, ja bi joj već nakon treće poruke rekla da je prodana :') > > Poslati Haljinu?! Stvarno sam iznenađena. Pa, valjda čovjek mora imati granicu do koje može dozvoliti nepoštivanjem bahatost i bezobrazluk u komunikaciji . > Slažem se, odgovarala sam na postove cura koje su predložile da Audrey pošalje haljinu ( ali ne znam multiquotati ) :) Onda dobro ;)
2018 01 16
Ovaj Ducan1234 je neka teska psihijatrija. Ako moram bit nekulturna, rekla bih i glupaca.
2018 01 16
Da li ja nešto ne razumijem, ili neke druge korisnice ne razumiju? U kakvoj nezavidnoj situaciji je Audrey? Ništa ni prema kome nije pogriješila, ima principe(cijenim to, jer mnogi - i ovdje i šire, često zaborave na principe kad novčići zazveckaju) i ima haljinu, koju ne želi prodati, jer na to ima pravo. Druga korisnica ima problem s ponašanjem , živcima i sagledavanjem situacije u kojoj se našla, bez novaca i haljine - i ovdje postoji princip, ali o njegovoj patologiji ne bih. Dobro je da je tema otvorena, pa da vidimo tko je i kakva ducan1234 (upravo debelo upisana na moju osobnu Crnu listu, npr.) i da druge korisnice vide kakve se sve stvari mogu dogoditi na stranici poput ove i kako se s njima treba nositi. Audrey, odmorite i pustite ducan1234 da napravi jedino što može i treba - javi broj računa. Dotle - ignorirati i relaksirati se ;)
2018 01 16
Hvala, javit ću se opet adminki i zatražiti pomoć. Već sam joj jutros pisala (prije nego sam vidjela uplatu na računu) i pitala sam što da radim jer korisnica ne odustaje sa slanjem poruka. Sad ću je opet zamoliti da urgira oko pomoći s brojem računa.
2018 01 16
Nisam sigurna da li će vam cure kojima je ona prodala robu i dala broj svog računa i osobne podatke za uplatu htjeti dati taj podatak ali možete pokušat i tako i njih kontaktirat, možda budete imali sreće...
2018 01 16
OmG, really??? Imate podatke za slanje tiskom? Pošaljite joj NOVAC u kuverti Tiskom.
2018 01 16
1 2 3 4 5 6 ... 9