Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što reći,kome se žaliti?

Odgovor je vjerovatno upravi vodovoda,jer bi žalba imala isti ishod.Dakle,nisam sigurna jel je do mene ili se to još kojoj korisnici krpica desilo da joj šutke i bezrazložno pobrišu slike artikala?Ne radi se o nikakvim slikama s interneta,krivim tagovima i sličnim zabranjenim stvarima na ovom sajtu.To sam kao kažnjena jer sam stavljala artikle kad je to bilo moguće napraviti a da slika bude vidljiva?Ili je do ovog krvavo-plavog mjeseca vani?Ima li itko da me prosvijetli,lijepo molim :@
2018 01 31
ne kužim :/
2018 01 31
Vidjela sam da ima puno profila sa artiklima bez slika,to je nešto o čem se ne priča ?U meni je problem,ispadoh buntovnik bez razloga?Ne radi se o zadnjim artiklima,već postavljenim i prije godinu dana.Možda korisnice nisu primjetile ?Ne bi ni ja primjetila da nisam dobila upit za imanigarnu jaknu :@
2018 01 31
Ima jos cura koje se zale, na mojoj temi od prije nekoliko dana 'ne mogu ucitati artikl'..I one se zale da im je nestalo i da ne vide neke slike uopce.
2018 01 31
To se i meni događa. Artikli koje sam odavno oglasila su ostali bez slika.
2018 01 31
Neke slike su jednostavno nestale nakon onog zadnjeg kolapsa stranice!!!
2018 01 31
I što sad raditi?Jackrussel,vidim da je i Vama lijepi dio profila pobrisan :@
2018 01 31
I kod mene isto 😞
2018 01 31
> anja01: > I što sad raditi?Jackrussel,vidim da je i Vama lijepi dio profila pobrisan :@ Da...,a nije mi to baš trebalo🙄 Sve mislim...kako su otišle, tako će se i vratiti.
2018 01 31
> rafaela1973: > Neke slike su jednostavno neste nakon onog zadnjeg kolapsa stranice!!!
2018 01 31
Najgore od svega mi je što su mi sve muške artikle pobrisali.Kao nije mi dovoljna kazna što živim s četiri muškarca,nego moram opet prolaziti agoniju ganjanja istih da poziraju.Bijesna sam ko pas.Neće se slike vratiti-gotovo sam sigurna-zanima me samo kakvo ćemo bahato objašnjenje dobiti.
2018 01 31
:') Oprosti,vjerujem da tebi nije smijesno..Mene si nasmijala do suza,zamisljam kako ih ganjas i tjeras da poziraju.. :') :')
2018 01 31
Na drugoj temi-ista tematika-zaključile da se neke slike vide sa moba a sa kompa ne i obrnuto.Ja ću se probat uvjeriti da slike ne vidim samo ja :D ,onak obedvidjeh,radije nego organizirat tu modnu reviju ponovno.
2018 01 31
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija