Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jako ljuta na Tisak

dreamgirl - upravo tako, ima ih predivnih, doma bih ih na sarme odvela, al necu, jer mi se ne da motat ih, al cu im zato ispeci kolac i odnijeti to je ziher. ovima s mog kioska. ne sigurno onoj posebnopotrebitoj u smislu dobrih batina preko gole guzice i preko plota bacene radne knjizice kao kraja okrsaja. na 15 predivnih djelatnica dodje jedna koja nije ni za vinograd zagnojit. i toga ima svugdje, apsolutno svugdje. najmanje veze ima s tiskom, a najvise sa stanjem iza cela takvih pojedinki.
2013 05 04
Prodavači sigurno ne provjeravaju što je u paketima, a što se dalje radi ne znam. Znam samo da se papir koji ispunjavate vadi iz košuljice, isprintaju podaci i zalijepi košuljica.
2013 05 04
Cipelitza, može sarma? Pošaljite Tiskom, ali dobro zamotajte da se ne prolije. [:smije]
2013 05 04
još nikad nije zaljepila papir ispred mene, a pošto sam prva dva paketa obljepila selotejpom ispred nje, sad mi kaže da ne ljepim radi kontrole?????
2013 05 04
sanja garantiraj za sebe, ne za ostale. ja ti velim opet, na dobrih 10 kioska na kojima sam bila, ovisno o tome koji mi je i kada usput, i na 10 djelatnica, jedna je uzela moju vrecicu iz kutije koju sam joj pruzila kroz prozor u kiosk i otvorila ju da se uvjeri sto je unutra, iako sam joj sama rekla, nema straha, cipele su u vrecici. ne garantiraj za druge, garantiraj za sebe kad i ako te netko u zivotu prozove.
2013 05 04
Meni je Posta KATASTROFA i od njihovih pitanja 'saljete nesto vrijeeeedno?mi se smraci' , sta nju briga jel vrijedno, placam to i hocu da stigne, mozda je samo meni vrijedno.. a na kraju mi vec 2.prepor.posiljka nestala u mjesec dana. Prva nikad nadena, za drugu jos ne znam. A o Tisku da se ne ureknem samo rijeci hvale, sve nosim u Tisak mediu gdje su sposobne cure, izadu mi u susret daju hrpu onih papira doma, da ne pisem tamo .. sve funkcionira bez greske. Nit ih zanima sta saljem, nit vrte ocima, rade svoj posao za placu , znaju da se ne mogu za*ebavati , dok ove u drzavnoj sluzbi, jedan salter otvoren , 6zatvorenih, 20ljudi u redu .. užas !!
2013 05 04
Halucinacija, ja stvarno ne znam za to. Ako je paket velik, ja ga obljepim ljepljivom trakom i nikad mi za to nisu ništa rekli.
2013 05 04
nema beda, ne samo sarme, al molim te sanja ne osjecaj se prozvano ako ti svoje radis fer posteno i po uputi poslodavca. ne brani neobranjive. nisu toga vrijedne, vjeruj meni. idemo radije na kolace il kavu nego budale iz dreka izvlaciti. ne buju ti ni fala rekle, u to budi ziher. [:zaljubljen]
2013 05 04
curke, budite mastovite, pa to su samo zene kao i vi, ja sam jednoj odgovorila da saljem kremu za hemoroide da si slobodno odgrabi ako treba, al ne vise od pola [:smije]
2013 05 04
Dogovoreno, javim se kad dođem u Zagreb. [:kesi]
2013 05 04
Ja traku nosim sa sobom, i obljepim unutarnji paket pa onda vanjski paket uzduž i poprijeko, šaljem Tiskom radi kupaca i što je stiglo u roku. Ali što se tiče usluge prodavačice u mom mjestu: JEDVA ČEKAM DA ZAVRŠI AKCIJA!!!!!
2013 05 04
[:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 04
Da, istina je da na 10 - 15 normalnih radnica dolazi jedna koja misli da je popila svu pamet svijeta i da za to ne mora mrdnut guzicu na radnom mjestu... Eto, ja do sada nisam imala takvih iskustava s Tiskom, a nadam se da ni neću. :) Za razliku od njih, u pošti su me isto tako znali puno puta pitati da li je stvar vrijedna, ako nije zašto ja to šaljem preporučeno?? I slične stvari... Naravno, tu se radilo o jednoj djelatnici koja ne zna ispisati običnu potvrdu o preporučenoj pošiljci i sl. Opet, nekad dođem u poštu kad ne radi ona, i sve u redu, žena ljubazna, pomogne oko ispunjavanja listića za pošiljke, pakiranja paketa i slično. Kao što je netko već prije rekao, stvar je u neodgovornim i bahatim pojedincima kojih će uvijek biti.
2013 05 04
promijeni tisak [:hihot]
2013 05 04
Ja imam pozitivna iskustva s Tiskom,jako sam zadovoljna,ali moram priznati da su i moje tete bile znatiželjne i pitale me čim se bavim,nisu mogle izdržati [:smije] [:smije]
2013 05 04