Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jako ljuta na Tisak

u nadi da dilas chanel i dior po djabaleba cijenama [:smije]
2013 05 04
[:smije] [:smije] [:hihot]
2013 05 04
daj im link na svoj ormar, nikad ne znas. ja u pogrebnom drustvu zeni prodala dvoje sandala. a ti vidi [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 04
Imaš pravo!Treba svim zainteresiranima ponuditi! [:jezik] [:smije] [:smije]
2013 05 04
predobre ste, kilo brašna [:kesi] pogrebno poduzeće [:smije] al krema za hemeroide je proedbra fora...ok, ak me pitaju, ponudit ću im i ja da odgrabe pola [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 05 05
Ja za sada imam samo riječi hvale za moju tetu na Tisku. Ona meni sve ispise, da selotep i ništa me ne pita. Kada mi stigne paket vikne me kada sam u prolazu i još mi kaže da sam im najbolji kupac. Meni je za sada najbolje na Tisak. [:smijesi]
2013 05 05
cudno gledaju jer su im ti paketi sad dodatna obaveza i odgovornost; izrabljuje ih se... mrskom im je sto su im to natovarili. ako vam nesto ne pase kod njih, saljite onda postom.
2013 05 05
Meni je žao tih prodavačica u kioscima. Rade bez ''piš-pauze'', bez pauze za marendu, nerijetko i više od 12 sati, često zatvaraju kioske u ponoć, dežuraju, ako tko što ukrade - tad njima, od njihovog bijednog minimalca koji primaju, skidaju s plaće, sad su im još natovarili i te pakete (veća mogućnost da im za vrijeme, dok se one bave paketima, netko nešto ukrade i opet ostanu bez dijela svoje ne lako zarađene plaće), a za te dodatne poslove s paketima nisu dobile ni kunu dodatka na plaću... Nije ni njima lako, treba ih razumjeti. I one imaju svoje probleme, svoje tužne i ružne, lijepe, manje lijepe, bolne, ovakve i onakve sudbine..., ne smiju na bolovanje ako su bolesne - da ne ostanu bez posla... A moraju uvijek biti nasmiješene i sve trpjeti, šutjeti - jer su sretne da rade i to što rade, samo da nekako prehrane obitelj... [:tuzan]
2013 05 05
Da, i još moraju voditi računa ŠTO se šalje, jer bi one nagrabusile da se, primjerice, iz ''njihovih'' kiosaka dila droga...
2013 05 05
Tu profitira samo vrhuška firme, a ne ti veliki, a tzv. ''mali'' ljudi koji rade do besvijesti...
2013 05 05
Mnogi se zale na otvarane pakete... Cak su nekima i falile stvari... Tisak ne odgovara za sadrzaj paketa, tako da vam je to 'legalna pljacka'! Nisam tako nikad slala a mislim da ni necu kad to sve vidim i cujem... [:smijesi]
2013 05 05
nemojte slati preko tiska. bojkotirajte ih. istina je da oni izrabljuju svoje zaposlenike. radije saljite preporucenom postom ili vece pakete vrijednosno.
2013 05 05
Hahaha jako joj je bilo bitno šta vama netko šalje i šta vi šaljene nekom trećem [:smije] [:smije]
2013 05 05
najbolje da ih podržimo pa da lijepo štrajkaju [:vrti] istina je da imaju dosta toga za raditi u tim kioscima ali isto tako je istina da većinu vremena sjede i čitaju novine i da su neljubazne i nadrkane. ima puna burza ljudi koji bi sigurno radili pa ako im je teško neka puste svoje mjesto onima koji nemaju kaj jesti i kopaju po smeću za plastičnim bocama...njima neće biti teško raditi.
2013 05 05
i pise na stranicama tiska: TISAKpaket pošiljka ne smije sadržavati: -eksplozivne i lako zapaljive predmete ili predmete čiji je prijam povezan s opasnosti za druge pošiljke, poštanske objekte, opremu i prijevozna sredstva, ili za život i zdravlje ljudi; -predmete čiji je promet zabranjen posebnim zakonskim i drugim propisima ; -opojne droge, žive životinje, lako lomljive predmete, t ekućine, lako topljive tvari, dijelove životinjskog ili ljudskog tijela, urne s pepelom, osjetljive uređaje, zarazne tvari i sl.; -eventualne druge zabranjene predmete u smislu Zakona o poštanskim uslugama i drugih mjerodavnih propisa. - Ako postoji dvojba da TISAKpaket pošiljka sadrži neki od gore opisanih zabranjenih predmeta, TISAK može otvoriti i pregledati sadržaj pošiljke pod uvjetima propisanim Zakonom o poštanskim uslugama. naglasak ako postoji dvojba tisak otvara.............dakle ako tamo rade sumnjicave djelatnice mogu radit sta oce, i kad im pukne nest u glavu otvorit ce pod tim opravdanjem... pa si ti misli...
2013 05 05