Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Odbijen paket poslan pouzećem

Ovako, prije tjedan dana sam poslala ženi dva paketa pouzećem, na pakete sam napisala cijenu a ostale troškove je rekla da će snositi ona, i na kraju kada su joj paketi došli nije ih prihvatila jer joj je cijena bila previsoka. Mislim užasno sam iznervirana jer ne znam što sada sa tim mojim paketima,hoće li se oni meni vratiti ili šta da napravim, pomozite molim Vas.
2013 05 05
da,vrate ti se paketi..al plačaš poštarinu i kod slanja i kod primanja natrag...znači duplu... [:vrti]
2013 05 05
pouka-nikad ne slati pouzećem jer postoji mogućnost da kupac ne podigne!!!
2013 05 05
a kupcu koji je rekao da će snositi troškove, a nije to uradio daj negativnu ocjenu, trebao se najprije informirati o cijenama na stranicama HP-a
2013 05 05
ali kad sam slala nisam ništa platila, jer je ona rekla da će snositi ostale troškove, pa mislim prošlo je već par dana od kad je ona odbila i još mi ništa nije stiglo
2013 05 05
Stici ce, ne brini, to se meni dogodilo vec 2 puta. Samo sto sam ja odbila primit paket natrag k sebi jer sam poslala torbu koja kosta 20kn a postarinu sam morala platit 56kn (jos je iz istog grada) i rekoh no way [:frustriran]
2013 05 05
šalji jedino preporučeno ili Tiskom,najbolje je
2013 05 05
Da slanje pouzečem ti je ptt 25kn do 500g ,preko 500g ti je i preko 30kn ptt+ što kupac prilikom preuzimanja osim tvoje navedene ptt plača još dodatnih 9kn ,do 500g,preko 500g kupac plača dodatnih preko 12kn ptt + ovih 25 koji si ti uplatila,ja uvijek upozorim kupce na to da + moju poštarinu moraju platiti još jednu ptt ,OČITO TO NISI ZNALA ,A NI TAJ KOJI JE KUPIO ,nažalost tako je .
2013 05 05
Na paketić kupljen preko Njuškala (149,00 kuna) platila sam poštaru 189,00 kuna!!!! Još sada mi nije jasno.
2013 05 05
pa ja sam slala pouzećem jer je ona iznistirala, reko mislila sam da je upućena u to sve i da zna koliko još dodatno treba platiti, ja sam znala da ona mora još nešto platiti ali nisam znala koliko jer nikada nisam slala pouzećem, ovo mi je bio prvi i zadnji put
2013 05 05