Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Odgovaranje na upite

Ja ne znam da li samo mene to toliko frustrira, ali stvarno mrzim to. Cure se jave s pitanjima oko artikla, ja odgovorim, i više nema odgovora :s :s ali nikakvog !! Pa jel toliko teško napisati da ti nešto ne odgovara, zahvali i aj svojim putem ,:( ,:( ?? Što vi mislite o tome? I ako ima tu tih koje to rade, što je vama u glavi tog trena ? :')
2018 02 21
Vise puta mi se to desilo, naviknes se na to. Ma da bit cu iskrena i meni se nekoliko puta to omaklo da zaboravim odgovoriti ;) hehe nije namjerno
2018 02 21
Ili samo posalje ono zelim. Prvo ne znam uopce sta da napisem na to pa uglavnom pitam treba li jos neke dodatne informacije i nakon toga ni slova :')
2018 02 21
Vjerovatno posalju poruku 10ak cura za jedan te isti ili slican artikl i onda ono sto im pase dogovaraju dalje, a ostalo se ni ne udostoje poslat odgovor. njihova sramota, ne tvoja. Ja bi bas voljela tipa da imaju i ocjene tj ono kao na ebayu zvjezice za ocjenu pojedinog prodavaca po kriterijima. Pa kad bi joj netko šuknuo jedinice za komunikaciju, brzo bi se prica promjenila.
2018 02 21
Me to toliko frustrira da ne znam, nekad mi dođe da im očitam bukvicu, ali onda se sjetim da nema nikakvog smisla 😆 Ali sve do jedne, ispita mjere ispita za dodatne slike, i onda se više ni ne javi. Dokle ? 😅
2018 02 22
Ja sam se prije zivcirala sad uopce ne, ako mi se do sutra/prekosutra netko ne javi kad mu sve detaljno poslikam i pomjerim samo izbrisem razgovor i nastavim dalje, a to sto sam popisala mjere i ostalo dodam u opis artikla, ne postavljam mu nikakva pitanja... Evo ali moram ispricat jedan primjer gdje mi je zbilja doslo da ocitam bukvicu-cura me zamoli broj mobitela radi lakseg slanja slika i komunikacije i ja dam-pomjerim apsolutno sve, poslikam svaki djelic, posaljem joj oko 15 slika iz svih kuteva iz daljeg i blizeg i na sebi i na vjesalici, i kazem curi da vidim da je blizu mene tj.u susjednom gradu i kazem da cu svakako ici tamo i mogu joj ponijet da isproba i ako joj se svidi nek kupi a ako joj ne stima ne mora kupit, meni je i onako usput, nije bed, nakon toga muk ni a ni be, njoj sam postavila pitanje da li je odustala a odgovor nisam nikad dobila, nekulturno i bezobrazno...eto od tad sam se odlucila ne sekirati jer i bolje mi ne imat nista s takvim osobama...
2018 02 22