Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ELEMENTARNE NEPOGODE-BESKUĆNICI! PRIJEDLOG!

Svi smo ovdje s razlogom prodaje/kupnje netko duže neko kraće. Svi mi imamo neke stvari koje samo stoje, ne uspijevajući ih prodati ni za 5 kuna, stavimo za pokloniti nitko se ne javlja. Svatko od nas ima nešto robe koja nam samo stoji, a znamo da nećemo uspjeti to prodati ili imamo artikle koje prodajemo za 5-10 kuna. Kad se zbroji poštarina opet ispadne nekim ljudima puno a mi se samo "naživciramo" uplatama, slanjem i na kraju platimo poštarinu i više nego što smo mislili da budemo trebali. Zašto nebi tu robicu lijepo svi svatko u svome mjestu ili bližem odnjeli dio u Crveni križ a dio u Caritas? Ja sam skupila gomilu robe... Nema veze ako su i ljetne stvari. Neki ljudi su goli i bosi..Oni koji su na ulici lako stave nešto ljetno odispod dugog da bi im bilo toplije. Bilo bi jako lijepo od nas koji smo lijepo zaposleni...u kući na toplome da malo razmislimo o tomu dali je vrijedno ovdje nekome pokloniti da dalje prodaje, prodavati za 5-10 kuna artikle ili da lijepo spremimo robicu i odnesemo najpotrebitijima? Mi se riješimo muke sa mjerenjem,slikanjem, uplaćivanje,slanjem,čekanje da prime pakete da bi se nakraju žalili za par mucica koje se daju skinuti. a platio robu 5 kuna. strašno... lijepo si oslobodimo mjesta za nove stvari iz ormara koje bismo također htjeli prodati samo nemamo više mjesta kamo razvstati... Bilo bi i lijepo da svatko od nas za plaću uplati barem 10 kunica što svatko može izdvojiti u neku humanitarnu akciju tipa Krijesnici, Ani rukavini, Krilima, tkođer Crvenom križu? Ja planiram barem po 10 kunica svakome mjesečno od navedenih akcija uplatiit..+ uvijek kad god cu mat nešto što mislim prodati po 5-10 kunica imat ću na umu da kad skupim nešto više robice da lijepo opere, ispeglam, namirišem i lijepo odnesem potrebitima. Također ako imate nešto manje oštećene robe, tipa jedan šav zašiti negdje, malo izblijedilu majicu vesticu, hlače mrvicu izhabane isto tako možete dati jer ipak Netko nema ništa. Dobro će im doći :)
2018 03 01
Bravo! Ja sam isto izdvojila jednu vrecicu i danas nosim u Klub mladih u Rijeci koji skupljaju za beskucnike a pogotovo zbog ovih hladnoca. Iako je val hladnoce vec pri kraju ipal ce im dobro doci 😊
2018 03 01
Slažem se sa svime osim sa prijedlogom donacija crvenom križu i Caritasu.
2018 03 01
Prije nego krenete s donacijama, raspitajte se što im zbilja treba jer je moguće da će vas odbiti. U pravilu, odjeće imaju više nego dovoljno. Veći problem su donje rublje, obuća, deke, tople jakne. Majica i džempera takve udruge dobivaju na tone.
2018 03 01
Potpis. Moja obitelj osobno nosi onima za koje znamo da im je potrebno. Ove dvije udruge koje ste naveli su mi jako odbojne, jednom smo bili i dobili takvu košaricu da nam vise nikada nije palo napamet vratiti se, isto tako čula sam (sto ne mora biti istina) da prebiru po odjeci i uzimaju si sto im pase a ono sto rade sa novčanim donacijama mi je mutno (osobno mišljenje). Ne, hvala. Imam dovoljno potrebitih u susjedstvu koji cijene apsolutno sve. Inače, hvalevrijedna akcija i tema :) > Blliss: > Slažem se sa svime osim sa prijedlogom donacija crvenom križu i Caritasu.
2018 03 01
Ja vec godinama takvu robicu stavljam cistu i opeglanu u vrecicama kraj kontenjera.Brzo nestane ...ono sto je nama nazalost lose nekome je cista potreba...
2018 03 01
> LornaSabic: > Potpis. Moja obitelj osobno nosi onima za koje znamo da im je potrebno. Ove dvije udruge koje ste naveli su mi jako odbojne, jednom smo bili i dobili takvu košaricu da nam vise nikada nije palo napamet vratiti se, isto tako čula sam (sto ne mora biti istina) da prebiru po odjeci i uzimaju si sto im pase a ono sto rade sa novčanim donacijama mi je mutno (osobno mišljenje). Ne, hvala. Imam dovoljno potrebitih u susjedstvu koji cijene apsolutno sve. Inače, hvalevrijedna akcija i tema :) > > Blliss: > > Slažem se sa svime osim sa prijedlogom donacija crvenom križu i Caritasu. Slazem se.
2018 03 01
Bravoo!!! 👌😊😘> Lina33: > Bravo! Ja sam isto izdvojila jednu vrecicu i danas nosim u Klub mladih u Rijeci koji skupljaju za beskucnike a pogotovo zbog ovih hladnoca. Iako je val hladnoce vec pri kraju ipal ce im dobro doci 😊
2018 03 01
Zasto?> Blliss: > Slažem se sa svime osim sa prijedlogom donacija crvenom križu i Caritasu.
2018 03 01
Hm iskreno nekako sumnjam u mojem mjestu jje malo ljudi ali neznam vidjet cu odjet cu pa sta ce reci :)> HappySeal: > Prije nego krenete s donacijama, raspitajte se što im zbilja treba jer je moguće da će vas odbiti. > U pravilu, odjeće imaju više nego dovoljno. Veći problem su donje rublje, obuća, deke, tople jakne. > Majica i džempera takve udruge dobivaju na tone.
2018 03 01
Svaka vam cast!! 👌😊❤️> LornaSabic: > Potpis. Moja obitelj osobno nosi onima za koje znamo da im je potrebno. Ove dvije udruge koje ste naveli su mi jako odbojne, jednom smo bili i dobili takvu košaricu da nam vise nikada nije palo napamet vratiti se, isto tako čula sam (sto ne mora biti istina) da prebiru po odjeci i uzimaju si sto im pase a ono sto rade sa novčanim donacijama mi je mutno (osobno mišljenje). Ne, hvala. Imam dovoljno potrebitih u susjedstvu koji cijene apsolutno sve. Inače, hvalevrijedna akcija i tema :) > > Blliss: > > Slažem se sa svime osim sa prijedlogom donacija crvenom križu i Caritasu.
2018 03 01
Predivna prica 😊👌❤️> Natalija77: > Ja vec godinama takvu robicu stavljam cistu i opeglanu u vrecicama kraj kontenjera.Brzo nestane ...ono sto je nama nazalost lose nekome je cista potreba...
2018 03 01
> hellokitty:3: > Hm iskreno nekako sumnjam u mojem mjestu jje malo ljudi ali neznam vidjet cu odjet cu pa sta ce reci :)> HappySeal: Ma naravno, bitna je namjera ;) Ako možeš donirati, šteta da se baci. Komentar je bio više da se ne iznenadiš ako te odbiju :)
2018 03 01
> HappySeal: > > hellokitty:3: > > Hm iskreno nekako sumnjam u mojem mjestu jje malo ljudi ali neznam vidjet cu odjet cu pa sta ce reci :)> HappySeal: > Ma naravno, bitna je namjera ;) > Ako možeš donirati, šteta da se baci. Komentar je bio više da se ne iznenadiš ako te odbiju :) javila im se na facebook i rekli da naravno da samo donesem ali samo da bude oprano ispeglano i slozeno :) i vreća njviše do 40 l
2018 03 02