Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

Sumnjam ja da će se otvaračica teme više očitovati po pitanju ovoga. Dobila je svoje i that's it, tko šljivi sljedećeg kojemu će se dogoditi ista stvar. Osim toga, ovakve teme samo potiču korisnice kojima se to dogodi,da otvore ovakvu temu i onda jauču i mijauču, a kad se sve dobro završilo po njih...puf nestadoše i povratne i teme.
2018 03 13
Vidim da se rasprava nastavila.... Zar ova tema nije bila obrisana (drago mi je da nije) Koliko znam, negativna ocjena za prodavacicu torbe nije bila upisana od strane pokretacice teme....tako da nije ni izbrisana Ili se varam?!
2018 03 14
mojekrpice.hr/forum/t/155448/novi-korisnici
2018 03 15
> Bond07: > Vidim da se rasprava nastavila.... > Zar ova tema nije bila obrisana (drago mi je da nije) > Koliko znam, negativna ocjena za prodavacicu torbe nije bila upisana od strane pokretacice teme....tako da nije ni izbrisana > Ili se varam?! Bila je upisana, pa ju je pokretačica izbrisala, jer ju je korisnica ucijenila da ako ne obriše, neće vratiti novac
2018 03 15
I ja sam brzopleta pri kupnji i imam stvari koje nikad nisam koristila i stoje mi (godinama).Takve stvari se ne prodaju za takve novce kad si svjestan da greska nije mala.Nehumano,osjecaj za druge ljude kao i po tko zna koji put 0.
2018 09 20
Evo ja se mogu javiti sa slicnom situacijom ali nazalost ja sam ispala negativac u prici iako po mom misljenju nepravedno. Cura se javila za Zara bijelo sivu torbu, rekla da joj jos poslikam ja odradila inave torbu stvarno nisam nosila, visila je u ormaru jer obicno nosim sportsku odjecu :D Kupljena je na stranici na fejsu ona zara aukcije cura je rekla da ju nije bas nosila i kupila sam ju :) Fotografirala sam ju i to sa blicem (slike su na profilu). Na torbi nisam primjetila gresku vidjela sam da na bijeloj strani ima nekoliko tamnijih dijelova koji su vjerojatno produkt ako bijelu torbu stavis negdje i sto god da dotakne zaprlja ju jel :D To sam joj rekla. Ok odradit cemo primopredju, odsetala sam na drugi kraj Varazdina da je njoj blize, dala joj torbicu, torbicu je imala u rukama i pregledala ju te je platila 100kn i lijepo smo se pozdravile sve 5. Došla je taj doma i mene je dočekala poruka da torba ima oštećenje, da ima ogrebotinu koju sam trebala navesti ja sam joj rekla da ne znam gdje nek mi slika, ok vidi se neka flekica ali ja tvrdim da tu flekicu prije nije imala jer bi ju vidila na što mi ona odgovara da je ona tu flekicu vidjela dok sam joj ja slala slike da ne lažem 😂
2018 10 21
Dakle vidjela je to prije imala je u rukama i pristala je na nju. Nadalje tvrdila je da to nije prava Zarina torba jer da je imala bi Zara sa obje strane, što god to značilo te tvrdila da je torba zbog toga nenosiva i da je bacila svojih 100kn u vjetar. Poslala sam joj link mini zara tote bag koji je kasnije iskoristila u svom oglasu iste torbe koju prodaje za 20kn više nego što ju je platila plus pt jer je valjda vidjela koliko torba vrijedi te je navedeno u oglasu kako je torba u vrlo dobrom stanju. Mislim tko je tu lud? Ostavila mi je negativnu u kojoj tvdi da sam prevarantica. Ali mi je najjace sto ona tvrdi da je to vidjela i prije na srebrnoj strani, ostavila sam taj artikl na profilu i imate na srebrnoj strani to vidljivo oštećenje skroz dole :D Da je rekla gle torba ima ostecenje jel moze snizena cijena ili necu ju kupit ima ostecenje ili bilo sto drugo rekla bi nema problema. Ma spustila bi joj na 40kn ak treba ali ona jos kasnije vrijeda i pljuje po meni. Ako cemo realno torba bez ili sa ostecenjem vrijedi tih 100kn i ona sama prodaje za 120kn bezobrazno.
2018 10 21
Linda, otvorite novu temu.
2018 10 21
> sonja90: > Linda, otvorite novu temu. Ne razumijem se u to bas :D Samo mi je bilo potrebno negdje se ispirit 😂
2018 10 21
:') a super eto onda slobodno ;) Šalu na stranu, diskutabilno je, ja bih otvorila novu temu, odete na Forum i imate "O korisnicima stranice" i kliknete na to,zatim "nova tema". Ako zelite cuti razlicita misljenja i savjete te mozda ostvariti brisanje negativne koju vam je ostavila ako je nezasluzena. Kazem "ako" jer adminkina je zadnja a vidim da je ona preprodaje sto je prema pravilima barem za brisanje oglasa.
2018 10 21
Ma iskreno ne treba mi nista od toga adminima sam se vec obratila pa ako obrisu super ako ne ispod negativne sam ostavila komentar tako da je i to ok :) Ali hvala ti za ubuduce ali nadam se da mi nece trebati 😂
2018 10 21
ma dajte molim vas, tko vidi stvar na primopredaji nema kaj tu seruckati poslije, ona je tila i pare i torbu, a i kao te ogrebotine pa nakraju torba odjednom se prodaje skuplje... otvorite temu svakako čisto da bi ste upozorili na korisnicu i preprodaju po većoj cijeni ja nezz jel san ja slijepa ali ja te ogrebotine niđe ne vidim... uglavnom otvorite temu pa da vidimo šta i ostale cure misle o tome...
2018 10 21
Nisi slijepa, ni ja nikakve ogrebotine na torbi ne vidim, a nemam problema sa vidom..
2018 10 21
> Aveira: > Kužim da si povrijeđena, ali mislim da je tvoja greška što sama nisi detaljno pregledala artikl prilikom primopredaje, još pogotovo kad si sama vidjela da nešto ne štima. Bili bismo u idealnom svijetu kad bi ti žena odlučila izvršiti povrat, ali nismo, tako da jebiga, drugi put ćeš pametnije. A ovi komentari o odgoju djece... Ajde nemoj. Slazem se 😎
2018 10 22
1 2 ... 10 11 12