Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica TinaGojanovic

Drage Krpičarke, savjetujem ne kupovati s profila TinaGojanovic. Navedena oglašava artikle, odnosno odjeću kao vrlo očuvanu i/ili novu s etiketom. Njena odjeća je blago rečeno oštećena. Nenosiva! Ne poštuje dogovor i vlastitu riječ, a kako će onda poštovati mene ili vas?!!!. Za jaknu od prave kože, nenošenu, skupo plaćenu kako je navela na njen račun uplatila sam 300 kn. Kad sam istu primila ostala sam u šoku - prava koža????, nenošena????, skupo plaćena???? Istu sam joj Poštom poslala natrag. O ostalim detaljima ne bih jer mi je neshvatljivo kako netko može i ima energije toliko lagati, petljati,... da možete samo pročitati Razgovore, naša dopisivanje preko Krpica.... Jako ružno i uistinu tužno kakvih sve osoba na ovom svijetu ima.
2018 03 13
U povratnoj kojoj ste joj ostavili, spominjete 170kn, znači vratila vam je 130kn? Zašto vam nije vratila cijeli iznos tj. kako to da vam je vratila tih 130?
2018 03 13
Ne razumijem zasto ste povratnu ostavili prije 29 dana a danas otvarate temu? Sta se dogadjalo u medjuvremenu?
2018 03 13
Jaknu sam kupila u listopadu 2017. godini. S dotičnom se od tad dopisujem. Uplatila mi je 122 kn i to je to. Od tad laže, mulja, petlja...
2018 03 13
Pronašla sam točan datum iz Razgovora kad je kupnja jaknice realizirana 2017 11 21
2018 03 13
:o Objavite ovdje vaše razgovore kako bi nam bilo jasnije što se događa.
2018 03 13
Pa da. :o
2018 03 13
TinaGojanovic ( datum: 2017 11 21) Može cijena je 250 kn +20 kn pt Saljem vam nakon uplate Inace jakna je placena 900 kn ivana20350 Imam prijedlog ako se slažete uplatim vam novac za jaknu i poštarinu znači 300 kn a ako mi rukavi ipak ne budu odgovarali vratim vam ju o svom trošku postarine a vi mi uplatite samo 280 kn. Može? Zašto vam to pišem, jer širina ramena mi odgovara al duljina rukava ne. Imam istu crnu jaknu te veličine i rukavi su joj duži pa ... možda mi vaša i bude ok al trebam ju probati. Slažete li se s prijedlogom? TinaGojanovic Ajde može no ujutro vam dam br racuna Ja cu stavit da je ona prodana tako da me ne pitaju ljudi...vise. ivana20350 Ok. Ujutro vam odmah net bankarstvom uplatim. Možete li ju sutra i odmah Tiskom poslati da mi sto prije stigne. TinaGojanovic Mogu poštom prioritetno s preporukom i doc ce vam u četvrtak ivana20350 Može, dogovoreno. Pošaljite račun i ime na koje uplaćujem. (Uplaćeno!) TinaGojanovic Salhem vam to ujutro da ne probudim bebicu ivana20350 Jakna još uvijek nije stigla.... 😐 TinaGojanovic Kažem radim svaki dan na pošti i javit cu vam sve potrebne informacije..* ne brinite (Jaknica stigla - razočaranje... Poštom sam joj istu vratila.)
2018 03 14
TinaGojanovic mob mi je izbrisa sve brojeve Sad san ti tu nap novi pa mi se javi...... (Nisam joj se htjela javiti mobitelom.) ivana20350 Uplati mi ostatak novca i pošalji potvrdu. TinaGojanovic Ok pokusat cu ti ode ucitat sliku ako se ne uspije ucitat javit cu ti da dignes pare i to rijeseno (datum: 2018 01 18) ivana20350 Pogledala sam, nisu uplaćene na moj račun. ivana20350 Novci nisu uopće uplaćeni ni danas na moj račun. Molim te uplati mi ostatak novca. (datum 2018 01 19) TinaGojanovic Draga rekla san ti da cu ti javiti kada ti uplatim bila sam u bolnici i nisam mogla sutra idem na banku i prebacim ti jos tih 170 kn duga i javim ti se ode da znas da ce ti sist pare i kad tocno sve ti javim TinaGojanovic Nisan zaboravila nego nisan mogla oprosti nema tko umjesto mene to obavit da imam koga poslala bi da uplati u moje ime ivana20350 Da, a nisi zaboravila lagati.
2018 03 14
TinaGojanovic Rijesit cu ti to nisam nikom ostala duzna necu ni tebi ne brini ivana20350 Uplati novce i pošalji potvrdu o izvršenoj uplati. ivana20350 Do kojeg datuma u 2018. godini trebam čekati tvoju uplatu od preostalih 170 kn? (datum: 2018 01 29) TinaGojanovic nemam prijevoza da imam otisla bi i uplatila ima vec par dana da ga trazim rekla san ti bratit pate i vratit cu kad nađen prijevoz ako ne kroz ovaj onda kroz onaj iduci tjedan . strpi se jos malo otisla bi sama da mogu al nmg. .javit cu ti da dignes novce isti dan ces moci jer cubopet u pbz ici . ivana20350 UPLATI MI PREOSTALIH 170 KN! (datum: 2018 02 08) TinaGojanovic moci ces dignuti novce u ponedjeljak veceras cu ti rijesiti . i ode cu ti poslat porukom sliku ako se tidr ucitat ako ne onda cu ti samo prepisat sve s papira ili mi napisi email da ti sliku posaljen ! opet ti govorin nikaad nikom duzna nisan ostala pa necu ni tebi a ubuduce procitaj opis o osobi od koje oces nesto kupit jer od kad san krenila pise da cesto ovisim o prijevozu do bsnke jer imam problema sa ktetanjem . dogovore sam do sad sve ispinila 7 povratnih ti to i potvrđuje ....i nitko se nije zalio .molim te shvati da sam to tek sad nasla prijevoz . a kad sam jefnom i idla uplatit rekla san ti da san ti racun fulala nenamjerno i sad kad su mi vratkli pare nisam uspila nac prijevoz sve do sad......aj srne sekiraj rijesit cemo. ivana20350 AKO U PONEDJELJAK 12. 02.2018. UPLATA NOVCA U IZNOSU OD 170 KN NE BUDE VIDLJIVA NA MOM RAČUNU OSTAVLJAM TI NEGATIVNU POVRATNU INFORMACIJU. (datum: 2018 02 09)
2018 03 14
TinaGojanovic u redu ivana20350 Pozdrav, odradila sam kao i dosad sve dogovoreno. Tvoji postupci govore punooo više od napisanih riječi. "Draga rekla san ti da cu ti javiti kada ti uplatim bila sam u bolnici i nisam mogla sutra idem na banku i prebacim ti jos tih 170 kn duga i javim ti se ode da znas da ce ti sist pare i kad tocno sve ti javim." (prije 26 dana, 00:41) "Moci ces dignuti novce u ponedjeljak veceras cu ti rijesiti . i ode cu ti poslat porukom sliku ako se tidr ucitat ako ne onda cu ti samo prepisat sve s papira ili mi napisi email da ti sliku posaljen!....." (prije 8 dana, 09:39) Još uvijek čekam da tih 170 kn na svom računu.... kad je to "sutra" i "ponedjeljak" pitam se? (prije 23 dana) TinaGojanovic znam koliko san duzna i bit ce rijeseno i kada dignes novce javi mi ja mislim da cu moci kroz ovajj tjedan to napokon rijesit . ivana20350 Tvoja rečenica: "Znam koliko san duzna i bit ce rijeseno i kada dignes novce javi mi ja mislim da cu moci kroz ovajj tjedan to napokon rijesit." I? ...ne brojim više po koliki broj ostalih puta... (prije 17 dana)
2018 03 14
Ružno i tužno!
2018 03 14
Sama sebe uvjerava da nije prevarantica i muljatorica. Zalosno
2018 03 14
Ajme odkada traju obećanja trebali ste je davno staviti na forum baš je bolesna lazljivica a ona slika ako je to ona brrr jeza me hvata
2018 03 14
:::beba, bolnica...I smrtni slučaj je upetljala. Uh kako prozirno i predvidljivo.
2018 03 14
1 2