Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica TinaGojanovic

Vi ste baš strpljiva osoba kad ste ovoliko dugo čekali za temu na forum kraj ovakvih laži u porukama. :(
2018 03 14
Baš simpatično kako se sva zla ovog svijeta okome na osobu kad treba izvršiti svoj dio dogovora il ispravit pogrešku. Htjela, jadna, al nikako pa nikako.
2018 03 14
Slučaj s tom jaknicom mi je prvo negativno iskustvo na Mojim krpicama. Ovdje punoooo više kupujem nego što svojih artikala prodam :") . Ženice s kojima sam surađivala i možda ću opet u budućnosti su predivne, drage, susretljive. I sama se trudim biti isto kao prodavačica. A kao kupac, ako mi nešto treba i isto probađem to i kupim jer se zaista isplati posebno mislim na dječje stvarčice. Nadam se da u budućnosti neće biti ni meni ni vama sličnih negativnih iskustava kao što je bilo ovo. ;)
2018 03 14
Uzaaaas, luda skroz
2018 03 14
Nije ni na fejsu sva svoja ako je to ta ali čini mi se da je velika vjernica,gospa u pozadini čak je i u neke glazbene vode krenula izgleda da je i u the voice nastupala jer ima jedna slika.Stavite podatke na crnu listu i pošaljite joj nek zna da ide među prevarante
2018 03 14
Ovo mi je kao neki lagani horror film. Glavna glumica se posvadjala sa zdravim razumom i izgubila kompas pa skrenula sa puta! Ivana, zao mi je al ne odustaj!!!!!
2018 03 14
1 2