Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

čuvajte se prevarantica :/

naručila sam si steznik od jedne cure, tipa onoga sto reklamiraju na top shopu, i prvo sam tražila broj moba da ispitam u kakvom je stanju..."steznik je ne korišten, zapakiran itd."..ok, uplaćujem vam novac 75kn + 6 kn provizije u pbz sta su mi uzeli, meni steznik dodje na kućnu adresu poderan između nogu...zovem sutradan tu curu, ona se ne javlja na mob...bit ću toliko dobra da će za sada ostati anonimna...
2013 05 06
zasto bi ti bila dobra kad te ova sjebala? spici joj negativnu odmah [:frustriran]
2013 05 06
nemoj ju ostavljati u anonimnosti, pa tako je praktički štitiš,a prevarila te je...
2013 05 06
Objavi njene podatke jer će u suprotnom zeznuti još mnoge cure na krpicama. Sigurno ne želiš da prevari druge kao što se tebe prevarila.
2013 05 06
kako da se čuvamo kad neznamo ko je?????? [:sokiran]
2013 05 06
[:tuzan] [:place] .... ja imam također takav steznik, kupljen preko top shopa..kupila sam crni i bež...bež sam imala neko određeno vrijeme, a crni ostao neiskorišten, pa ukoliko netko bude zainteresiran, može mi se javviti, poslikat ću ga...vel.S...eto, toliko malo usput...cijena 39 kn.... [:smijesi]
2013 05 06
nema takvog na krpicama, il ga dotična izbrisala il nije napisala "prodan" [:place] [:place] daj nam još neku informaciju, npr. iz koje je grada, jel ima pluseve itd. [:zaljubljen]
2013 05 06
još nešto, ne znam o kakvoj je rupi riječ.... i kako je poderan al ima steznika koji u "onom dijelu" imaju izrez ilitiga rupu kako ga ne bi trebali skidat kad idete urinirat.. [:sramezljiv] [:hihot]
2013 05 06
A kakvih žena ima,bože sačuvaj!Ne kužim kako netko može takvo šta poslati zbog pišljivih 75kn i onda se natezati s pozivima,porukama,javnim sramoćenjem...show! [:sokiran] Sram ju bilo!A možda žena prljava i poderana hoda i misli si kako je to ok! [:hihot]
2013 05 06
izgleda meni da je mare rjesila slucaj [:smije]
2013 05 06
Ostavi podatke odmah, tako sam i ja cekala i na kraju izgubila novce [:place]
2013 05 06
Da postoje steznici koji imaju rupu dolje pa mozda je to taj
2013 05 06
Nemoj skrivati tko je ona... Mislim da ti je trebala naglasiti da ima rupu na području međunožja(ako se radi o takvom modelu).
2013 05 06