Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nevidljive slike u novim oglasima..

Pozdrav,od petka ne vidim slike na novim oglasima,na svakoj drugoj-trecoj stranici vidim jednu sliku..Na mojim oglasima postavljenim ovaj tjedan vidim samo prvu ostale ne,kad udjem u oglas ne vidim ni jednu..Kad sam postavila oglase sve su se normalno vidjele..Jutros sam probala postaviti jedan oglas,slike su se normalno ucitale ali se na oglasu ne vide..I da,jucer popodne na kratko sam ih sve mogla vidjeti i opet su nestale.. Molim vas,dali jos netko ima takav problem?
2018 03 18
Vaše slike sve vidim.Što se drugih profila tiče,to nikad ne možete biti sigurni,puno njih i stave samo jednu sliku uz artikl.A na krpicama je to već postalo normalno da s vremena na vrijeme ,sve radi ili ništa neće :')
2018 03 18
Nevjerovatno! Gledam na dva laptopa i na mobu i ne vidim ih,ovaj oglas sto sam jutros postavila nema ni jednu sliku a 5 sam ih ucitala..Ovo mi se prvi put dogadja..Mozda ja trebam nove naocale..😂
2018 03 18
> fadila1966: > Nevjerovatno! Gledam na dva laptopa i na mobu i ne vidim ih,ovaj oglas sto sam jutros postavila nema ni jednu sliku a 5 sam ih ucitala..Ovo mi se prvi put dogadja..Mozda ja trebam nove naocale..😂 E kad bi ja bar mogla ucitati svih 5 slika - nemoguća misija!
2018 03 18
Anja kod vas gledam prvi oglas,bijela bluza,vidim sliku ali kad udjem u oglas ne vdim je..Bit ce da opet nesto steka,neka,nije dugo..😁
2018 03 18
> hulalula: > > fadila1966: > > Nevjerovatno! Gledam na dva laptopa i na mobu i ne vidim ih,ovaj oglas sto sam jutros postavila nema ni jednu sliku a 5 sam ih ucitala..Ovo mi se prvi put dogadja..Mozda ja trebam nove naocale..😂 > E kad bi ja bar mogla ucitati svih 5 slika - nemoguća misija! Ja uspijem svaki put s moba bez ikakvih problema,osim kad stranica steka..Ovo je stvarno prvi put da skoro nista ne vidim,a sve s uredjajima,netom i preglednicima je ok..
2018 03 18
Fadila, a vidi li se kad se odjaviš s profila?
2018 03 18
Bit će da su neki artikli vidljivi samo biranim :')
2018 03 18
> teehee: > Fadila, a vidi li se kad se odjaviš s profila? Ne,i kad se odjavim ne vidim ih..Stavila sam jos jedan oglas sa dvije slike,ucitale se kao i na prvom ali ja ih ne vidim..
2018 03 18
Prvu sliku artikla vidim , na ostale kad kliknem budu jako mutne ..
2018 03 18
Ja sam sad stavljala nove oglase i sve se vidi normalno-za sad
2018 03 18
> anja01: > Bit će da su neki artikli vidljivi samo biranim :') Vjerovatno je tako.. :') Obrisala sam ova dva danasnja jer vidim samo tekst,pa cu ih probati sutra postaviti..
2018 03 18
> ProdajaRobeKz: > Ja sam sad stavljala nove oglase i sve se vidi normalno-za sad Pogledala sam kod vas dva nova oglasa i kad ih otvorim vidim pet slika..
2018 03 18
> AlexBow: > Meni se desi da na mobu ne vidim svoje slike artikala, a na laptopu budu vidljive... :/ To je meni cudno,inace sve radim na mobu i nemam nikakvih problema..Danas gledam na dva laptopa i na mobu sve isto,tu i tamo vidim po jednu sliku i kod drugih i kod mene..
2018 03 18
Meni su često nevidljive slike od vaših profila...bude prazno...
2018 03 18
1 2