Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Plavuše...preporuka za farbu

Žene koje se farbate u plavo,pepeljasta nijansa,baby plava bez žutila koje farbe koristite. Ima li koja iskustva sa Revlonissimo farbama?
2018 03 19
Keune 1517 ☺️
2018 03 19
Ako ti je to prvo farbanje u plavo, ja bih na tvom mjestu to prvo prepustila nekoj provjerenoj frizerki
2018 03 19
Nije prvo . Farbam se dugo ali u donjem dijelu mi je dosta žuto pa bi htjela to rjesiti. Takoder su i sijede problem.
2018 03 19
Farbala sam se s njom nekih dvije god ali mi dosta kosu isusuje. Inace je stvarno super boja
2018 03 19
Ja sam plava ali radim si pramenove, tj. Frizerka:) nikad nisam cijelu kosu ofarbala u plavo, ali ti mogu savjetovati za to zutilo da si kupis keuneov ljubicasti (tj. silver) sampon i svako drugo pranje kose drzis ga 10ak min pa isperes. Savrsen je protiv tog zutila
2018 03 19
> Mapmap: > Ja sam plava ali radim si pramenove, tj. Frizerka:) nikad nisam cijelu kosu ofarbala u plavo, ali ti mogu savjetovati za to zutilo da si kupis keuneov ljubicasti (tj. silver) sampon i svako drugo pranje kose drzis ga 10ak min pa isperes. Savrsen je protiv tog zutila Ja sam ga koristila,strasno mi je isusio kosu😣
2018 03 20
> Natalija77: > > Mapmap: > > Ja sam plava ali radim si pramenove, tj. Frizerka:) nikad nisam cijelu kosu ofarbala u plavo, ali ti mogu savjetovati za to zutilo da si kupis keuneov ljubicasti (tj. silver) sampon i svako drugo pranje kose drzis ga 10ak min pa isperes. Savrsen je protiv tog zutila > Ja sam ga koristila,strasno mi je isusio kosu😣 Upravo je meni frizerka rekla da ne jer jaaako isusuje kosu,a kosa mi je i bez njega suha.
2018 03 20
Meni je i inace suha, tako da nisam primijetila da bi mi taj sampon jos nesto dodatno isusivao. Ja ga koristim svako drugo pranje kose, i nakon njega stavim i masku pa mi mozda to pomaze protiv isusivanja. Sve to malo potraje i to mi je jedini minus:)
2018 03 20
Cure trebam pomoć. Želim posvijetlili svoju kosu. Zanima me dali koja od vas zna mogu li ju posvijetliti samo s farbom :) Ako koja zna, ja cu staviti slike kose :)
2018 03 29