Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Tezenis: kako i zašto? :D

Možda malo glupo pitanje, ALI: Odakle sve ove krpičarke koje jako jeftino prodaju svari iz Tezenisa to nabavljaju? :D Jer vidim da se prodaju nove krpice, s etiketom, za jako male novce. Neke krpičarke imaju i po par stranica (novih!) krpica tog brenda. Ugl. ne prodaju po visokim cijenama, neke su stvari čak smiješno jeftine za nešto novo, tako da sumnjam da je riječ o preprodaji. Al opet ne kužim zašto bi netko kupio xx broj artikala u nekom dućanu (nebitno ako je na rasprodaji) i onda sve to prodavao po nižoj cijeni. Kužim ono kad se zaletimo na rasprodaji pa kupimo koju stvar samo jer je jeftino i čini nam se ok, a onda se kod kuće predomislimo pa stavimo na prodaju, al to je može biti par artikala u pitanju, a ne MASA stvari i baš da niti jednu nećete nositi ,:( Inače uopće ne kupujem u tom dućanu, tak da ne znam koji je deal s njim, tak da sorryte ak je glupo pitanje, al stvarno me zanimalo :D
2018 03 22
Outleti - Roses i sl. Ista stvar s Calzedonia carapama itd.
2018 03 22
Outlet u Varaždinu, Dugopolju, Sv. Križu Začretju. Calzedonia, Intimissimi, Tezenis - sve u jednoj trgovini.
2018 03 22
Preprodaju i po višestruko većim cijenama. Ja sam kupila najlonke po 5 kn, bodiće, majice za 10 kn, 10 komada gaća za 100 kn. Isplati se kupovati ako ste u blizini, a bome i preprodavati :D
2018 03 24
Posto je tema o tezenisu, imam pitanje, jeste li kupovale badiće tamo i kako ste zadovoljne?
2018 03 26
> AMmoda: > Posto je tema o tezenisu, imam pitanje, jeste li kupovale badiće tamo i kako ste zadovoljne? Kupovala sam. Ok su, ništa posebno toliko. Kad se kupi u outletu još je bolje jer po redovnim cijenama drže se malo visoko, ne bi da su Lisca.
2018 03 26
Cure kakve su tajice iz Calzedonije? Mislim jesu tanke i prozirne ili su ipak kvalitetnije
2018 03 26
Ja sam kupila one njihove sto imaju kao prozirni dio na listovima, dosta su tanke a drze cijenu. > annx1985: > Cure kakve su tajice iz Calzedonije? Mislim jesu tanke i prozirne ili su ipak kvalitetnije
2018 03 27
Hvala na odgovorima :D Meni je taj outlet predaleko da bih ikad išla tamo u shopping, tak da ak su stvarno takve cijene - ljubomorna sam x-)
2018 03 27
Stvarno su takve cijene. I neke tu to debelo koriste. Ima dosta srota, al za najlonke i sl. Dusu dalo.
2018 03 27
> annx1985: > Cure kakve su tajice iz Calzedonije? Mislim jesu tanke i prozirne ili su ipak kvalitetnije Kvalitetne su,ima brdo njihovih tajica i samo te nosim!😊
2018 03 30