Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarant(-ica)?

Upozoravam na profil Luminella- prodala mi jaknu "kao novu"a nešto tako unisteno i flekavo nisam u zivotu vidjela...vise se ne javlja...korespodenciju imam...dala sam negativnu i samo zelim ostale upozoriti..prevarena sam za pišljivih 75kn no ljuta sam .Eto...staviti cu u komentare ako treba i smijem i iban i ime (muško)
2018 03 22
Odgovor na negativnu povratnu informaciju: Gospodnji je ponuđeno vratiti iznos koji je platila za jaknu,a ona je to odbila jer je htjela da joj se plati i dostava.....što nema niti u Zanzibaru. Nasilnički je htjela ucjenom dobiti to što je zamislila,pa kad joj to nije uspjelo napisala je najgoru moguću povratnu.... Greška jest bila na meni što sam joj htjela poslati svježe opranu jaknu,pa sam ju nažalost uništila pranjem u veš mašini na previsokih temperaturi. odlično, sve je sama rekla!
2018 03 22
Duguje ti kompletan iznos plus postarinu ak to kaj sama naziva unistenim prije slanja tebi oce nazad. Crna lista bok bok
2018 03 22
Hahah stavila je to i u opis ''O meni'' x-)
2018 03 22
> cipelitza: > Duguje ti kompletan iznos plus postarinu ak to kaj sama naziva unistenim prije slanja tebi oce nazad. Crna lista bok bok Pa nije luda, da to hoće nazad.
2018 03 22
> iraira: > > cipelitza: > > Duguje ti kompletan iznos plus postarinu ak to kaj sama naziva unistenim prije slanja tebi oce nazad. Crna lista bok bok > Pa nije luda, da to hoće nazad. Zakaj ne? Pa po osvetnickoj povratnoj se skroz lako da zakljucit da opce nema problem s tim da obraz proda za 25kn (75kn minus 2 postarine po 25 na teret prve pokradene) i da ju pokusa opet nekome uvalit. U stanju koje sama opisuje kao unisteno. 25 po 25. Skupi se.
2018 03 22
Skužile ste, hvala.Ne zaslužujem tu osvetničku negativnu. Postoji li ikakav način da mi se to makne? Nisam kriva ni mrvičicu. Još ovdje stavim prepisku,samo da fotknem.. . Neću ipak imena i podatke,samo sam željela upozoriti druge korisnice sa kakvom manipulatoricom i pohlepnom ,nekorektnom osobom sam surađivala. I eto.Sad i ja imam negativnu😔😕a toliko se trudim biti fer.No ne dopustam da prema meni budu nefer (od naplate previsokih postarina do slanja ofucanih krpa ).
2018 03 22
Eto me na opet glupe ko noc, da nisam uvidjela "divan" biznis se s tim dalje da napraviti.
2018 03 22
Pazi ti nju "Jaknu sam uništila u pranju, ali imala sam dobru namjeru da ju pošaljem čistu i sad žena ne želi jaknu i želi kompletan povrat - pa toga nema nigdje!"
2018 03 22
> Tamara5485: > Pazi ti nju "Jaknu sam uništila u pranju, ali imala sam dobru namjeru da ju pošaljem čistu i sad žena ne želi jaknu i želi kompletan povrat - pa toga nema nigdje!" Taj dio me nasmijao do suza. Level: 3b razred osnovne skole. 😂
2018 03 22
> fedora: > > Tamara5485: > > Pazi ti nju "Jaknu sam uništila u pranju, ali imala sam dobru namjeru da ju pošaljem čistu i sad žena ne želi jaknu i želi kompletan povrat - pa toga nema nigdje!" > Taj dio me nasmijao do suza. > Level: 3b razred osnovne skole. 😂 Level onih kaj skupljaju robu za prodat po kantama za houmlese. Nije ni prva ni jedina. Ne zelim vjerovat da ljudi takve stvari drze u ormaru.
2018 03 22
> iraira: > Greška jest bila na meni što sam joj htjela poslati svježe opranu jaknu,pa sam ju nažalost uništila pranjem u veš mašini na previsokih temperaturi. Pa ovo je za upisati se od smijeha!!!! Srami se, to si trebala baciti u smece a ne prodati.
2018 03 22
> avi666: > > iraira: > > Greška jest bila na meni što sam joj htjela poslati svježe opranu jaknu,pa sam ju nažalost uništila pranjem u veš mašini na previsokih temperaturi. > Pa ovo je za upisati se od smijeha!!!! > Srami se, to si trebala baciti u smece a ne prodati. Meni na ovim Mk sve tuznije i tuznije; pa sta smo zbilja takvi postali?!
2018 03 22
Ne mogu vjerovati kakav bezobrazluk, svjesno poslati uništenu jaknu! Sramota, zaslužuje blok i crnu listu.
2018 03 22
> tyrisx: > Ne mogu vjerovati kakav bezobrazluk, svjesno poslati uništenu jaknu! Sramota, zaslužuje blok i crnu listu. Istina, i jos i osventicku negativnu ostavila. Ako vec i nije na njoj - ne bi se cudila.
2018 03 22
1 2