Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarant(-ica)?

Zao mi je al sama si poslala unistenu jaknu i to svjesno. Dugujes novce i za postarinu jer je tvoja greska.
2018 03 22
Zena ima smisla za humor,osim toga salje cistu robu bez obzira u kakvom je stanju izvadjena iz perilice.. Pa to je rijetkost.. Nadam se da zna da vam treba vratili cijeli iznos koliko ste uplatili za jaknu i postarinu + za slanje jakne natrag njoj,ako je zeli u takvom stanju..
2018 03 22
Htijela ispasti postena pa priznala..kako se mozete ljutiti na nju a ona prala jaknu da posalje cistu :') :')
2018 03 23
> teodora1: > Htijela ispasti postena pa priznala..kako se mozete ljutiti na nju a ona prala jaknu da posalje cistu :') :') :') :') :')
2018 03 23
Toliko od mene.Hvala na savjetima i podršci.Vec sam pomislila da sam ja u ovoj priči luda.
2018 03 23
Aha da- jakna uopće ne miriši po omekšivaču ili pranju.Dapače, bila bih sretnija da je nisam ni izvadila iz kutije.
2018 03 23
damomamo, u svoj post na crnoj listi trebas dodati njene podatke - ime, prezime, iban, adresa, sve cime raspolazes.
2018 03 23
Drago mi je da je ova priča izašla i da vidimo koliko ih ima na krpicama koji uopce ne mare za svoje stvari šalju sve i svašta i ponašaju se bahato i bezobrazno. Drago mi je što je Vama neg obrisana a ona dobila blok i na crnu listu kao upozorenje drugima, no nije mi drago što niste dobili svoje novce nazad ...
2018 03 23
čuj nju! "tih 5,10 kn nije bitno za kupca" hahahah pitala bih je je li bitno da je ona kupac. I ona spominje neke uvjete i sva je u čudu, a sama kaže da se uplati do 17.30, ni više ni manje. Sjajna je! ,:)
2018 03 23
Ne mogu to shvatiti. Imala sam neki dan upit za jaknu koju sam bila prisiljena maknuti iz prodaje jer sam vidjela da ima grešaka. I čim sam to uočila javila sam da jaknu ne mogu prodati jer ne mogu prodati nešto što sama ne bih kupila i bila zadovoljna time. Tako da mi ove stvari nisu jasne. Kaj je ta pohlepa za lovom tolika? Tu stvarno ima ljudi koji misle da se može mjesečna plaća tu zaraditi. Žalosno. Doduše koliko vidim gospođa nije bila toliko agresivna kako neke prevarantica ovdje znaju biti.
2018 03 23
Zao mi je sto niste dobili novce nazad i u potuponosti razumijem da ste razocarani. Koliko uzivamo u lijepim suradnjama, ovakve situacije ostave gorak okus.
2018 03 24
Moze li netko prijaviti osobu pod imenom kefalica,znaci zena vrijeda i nije normalno da bude ovdje Kefalica Jadan tvoj muz i tvoja djeca. Daj se lijeci, glupaco. I prestani svoje frustracije lijeciti na internetu. Nadji si neku zabavu pod hitno i pocni piti tablete dok ne smrsavis dovoljno da stanes u ludjacku kosulju. A sad me prestani zajebavati i odi se izdrkavaj na svojoj jadnoj obitelji koja te mora trpiti. Ja bome ne moram pa odjebi od mene u troskoku! Pusiceeeeeeeeee, tuko!
2018 03 25
Zašto? Koliko vidim po povratnima obje se grozno izražavate. Sramotno za ljudski rod.
2018 03 25
Izgleda da obadvije zele na Cl. Ne znas koja pristojnija i ludja.
2018 03 25
1 2