Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nagradne igre na fejsu

Pozz krpicankee, igrate li nagradne igre na fejsu? Jeste li ikad nesto osvojile? Smatrate li da je to sve namještaljka? Ja igram kad nesto zgodno vidim,ali nikad nista...
2018 03 25
Ne, to je samo skupljanje lajkova, kod većine barem.
2018 03 25
Ovisi, kad dijele neke odjevne predmete, stavri za bebu ili večere npr. uglavnom ne, ali kad stranica dijeli 4 nova bmw-a ako se post podijeli i komentira, eee...
2018 03 25
Moj je dečko osvojio karte za kino na fb stranici Osijek031.com, a sestrična lampu na Poduzetna.com. Te su vam stranice provjerene! :)
2018 03 25
Ja dosta toga odigram, za kozmetiku, nakit i odjeću - što na FB, što na Instagramu i mogu reći i da sam dosta toga osvojila :) Provjerene stranice na Fejsu su Uzmi ili Ostavi, Lanac Prijateljstva, Oaza sreće i oni stalno imaju nagradne. Naravno, ove stranice gdje se dijele sitnice poput kozmetike, odjeće, knjiga i slično u većini slučajeva su i provjerene. Ostale, gdje se na stranici tipa "Volim nogomet" dijeli kuhinja, sedam iphona ili auto su, naravno, fejk.
2018 03 26
Ja igram ,ali do sada nisam ništa osvojila . U nadi je spas :)
2018 03 26
Igram na fejsu. Osvojila sam prekrasan adventski vjenac i par sitnica jos. Igram većinom za kozmetiku, odjeću i tako neke normalne igre. Ne vjerujem u one što poklanjaju aute, mobitele, namjestaj i sl.
2018 03 26
I ja igram ii osvojila sam pred Bozic bila od Storiya bio bazine proizvodee
2018 03 26
Samo kad su u putanju ulaznice za kino ili predstavu, za odjeću i sl.većinom je namještaljka
2018 03 26