Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bit će dostupno .......ITD

Drage cure, neznam jel bila već tema o ovome ali svaki put me izbaci pa skoro iz kože Oglasi tipa: PRODAJEM...BIT ĆE DOSTUPNO TEK ZA MJESEC TEK ZA OVOLIKO TEK ZA ONOLIKO ILI DOK JOJ NE DOSADI NOSIT?! Ko je tu lud? Netko tko prodaje ili budući potencijalni kupac 😂 Ufffffff
2018 03 28
Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke......
2018 03 28
Mislim da dostupnost navode ove preprodavacice koje čekaju robu iz daleke Azije pa zato napišu kada se neki određeni komad odjeće moze očekivati u prodaji 😃
2018 03 28
Prije koju godinu javila se cura za zamjenu za jednu haljinu. Odgovorim može li za crne štikle koje je imala u ponudi, a ona meni - ajoj, ako ih sad zamijenim, neću imati što nositi na ovu haljinu(za koju je poslala upit) na krizmi (ili koja je već prigoda bila)... Naravno, zamjena se nije realizirala.
2018 03 28
> rosalie: > Prije koju godinu javila se cura za zamjenu za jednu haljinu. Odgovorim može li za crne štikle koje je imala u ponudi, a ona meni - ajoj, ako ih sad zamijenim, neću imati što nositi na ovu haljinu(za koju je poslala upit) na krizmi (ili koja je već prigoda bila)... Naravno, zamjena se nije realizirala. 😂😂😂😂😂 Bože svašta
2018 03 28
> Luca9595: > Drage cure, neznam jel bila već tema o ovome ali svaki put me izbaci pa skoro iz kože > Oglasi tipa: > PRODAJEM...BIT ĆE DOSTUPNO TEK ZA MJESEC TEK ZA OVOLIKO TEK ZA ONOLIKO ILI DOK JOJ NE DOSADI NOSIT?! > Ko je tu lud? Netko tko prodaje ili budući potencijalni kupac 😂 > Ufffffff nema frke, budemo pričekali dok joj ne dosadi :') a onda ćemo jedva dočekat kupit jer je "skupo plaćeno" :D A cijena prodaje je tek nešto niža nego u trgovini
2018 03 28
> gitadevi: > Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s > Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke...... :') :') :')
2018 03 29
> NadaMihaljevic: > > gitadevi: > > Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s > > Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke...... > :') :') :') Meni je ipak najveći misterij na Krpicama kad one koje bjelodano krše pravila Krpica otvoretemu o kršenju pravila Krpica :o I skrenu pažnju na sebe.....
2018 03 29
> gitadevi: > Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s > Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke...... Haha da u pravu ste!! Kršim i ja a opet nikakve koristi od toga
2018 03 29
> rosalie: > Prije koju godinu javila se cura za zamjenu za jednu haljinu. Odgovorim može li za crne štikle koje je imala u ponudi, a ona meni - ajoj, ako ih sad zamijenim, neću imati što nositi na ovu haljinu(za koju je poslala upit) na krizmi (ili koja je već prigoda bila)... Naravno, zamjena se nije realizirala. Hahahaha ovo je prejako!! A to biti će dostupno za 20 ili mjesec dana to naručuju preko ebaya ili ali expressa i sličnih
2018 03 29
> Luca9595: > > gitadevi: > > Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s > > Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke...... > Haha da u pravu ste!! Kršim i ja a opet nikakve koristi od toga Je l' znate da adminka briše lažno tagirane oglase, a kod ponavljanja blokira profil?
2018 03 29
> gitadevi: > > Luca9595: > > > gitadevi: > > > Ne znam baš je l'već bilo tema o tom problemu, ali ih je svakako bilo jako puno o bezobraznicama koje lažno tagiraju artikle koje prodaju, pa tako rade opću zbrku na stranici :s > > > Baš me zanima kako jedna jedina vjenčanica, npr., može istovremeno biti i La perlina i matije Vujice i Skoke...... > > Haha da u pravu ste!! Kršim i ja a opet nikakve koristi od toga > Je l' znate da adminka briše lažno tagirane oglase, a kod ponavljanja blokira profil? Nisam znala ..hvala na informaciji😊
2018 03 29
> Lina33: > > rosalie: > > Prije koju godinu javila se cura za zamjenu za jednu haljinu. Odgovorim može li za crne štikle koje je imala u ponudi, a ona meni - ajoj, ako ih sad zamijenim, neću imati što nositi na ovu haljinu(za koju je poslala upit) na krizmi (ili koja je već prigoda bila)... Naravno, zamjena se nije realizirala. > Hahahaha ovo je prejako!! > A to biti će dostupno za 20 ili mjesec dana to naručuju preko ebaya ili ali expressa i sličnih Hahahah sve si je ona lijepo isplanirala 😂😂😂
2018 03 29
> rosalie: > Prije koju godinu javila se cura za zamjenu za jednu haljinu. Odgovorim može li za crne štikle koje je imala u ponudi, a ona meni - ajoj, ako ih sad zamijenim, neću imati što nositi na ovu haljinu(za koju je poslala upit) na krizmi (ili koja je već prigoda bila)... Naravno, zamjena se nije realizirala. Ovo mi je jedan od boljih bisera koje sam pročitala na krpicama/forumu, ne mogu se prestat smijat 😂😂😂😂😂
2018 04 14