Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oglasi se ne uploadaju

Hej, znam da već ima jedna tema o ovome, ali je već neko vrijeme neaktivna... Ugl. preko mobitela (na Chromeu) mi se već nekih tjedan dana neće učitati novi oglasi, samo 3 sam uspjela postaviti. Sve ostalo ide normalno - forum, poruke, fotke u porukama... Samo novi oglasi neće. Stišćem ono dugme da ga objavi i čini se da uopće ne registrira. Jesam jedina ili je to nešto do stranice? U svakom slučaju, help :(
2018 04 06
Meni se isto to događa i užasno je frustrirajuće kad izgubiš vrijeme, a ne napraviš ništa, Jako sam nezadovoljna kako sve to NE funkcionira .
2018 05 10
Molim admina da odgovori, a po mogučnosti i riješi problem.
2018 05 10
Jutro...evo meni treći dan ne želi učitati novi oglas..sve uredno popunim i stoji..mrtvo. Može pomoć :)
2018 06 06
> fl0ral: > Hej, znam da već ima jedna tema o ovome, ali je već neko vrijeme neaktivna... > Ugl. preko mobitela (na Chromeu) mi se već nekih tjedan dana neće učitati novi oglasi, samo 3 sam uspjela postaviti. Sve ostalo ide normalno - forum, poruke, fotke u porukama... Samo novi oglasi neće. Stišćem ono dugme da ga objavi i čini se da uopće ne registrira. > Jesam jedina ili je to nešto do stranice? U svakom slučaju, help :( Nisi jedina..i ja imam problem :(
2018 06 06
Evo vidim da opet šteka... ,:(
2018 08 21