Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto je to problem?

Pozz, evo jedno kratko pitanje Zašto neke cure ne žele ostaviti povratnu inf.? Imala sam par suradnji prije mjesec otpr. i sve je uredu sa artiklima, i kad pitam da ostave povratnu, jer vidim sama da i ne namjeravaju bas, onda vise ne odgovaraju? I ne ostave povratnu..
2018 04 12
To bi njih trebalo pitat...meni ih barem 15 nije ostavilo...obično mi se te ni ne jave da su dobile artikl nego im se ja javim i pitam jel artikl i sve u redu i odgovor je uvijek- je,je, došlo je, super je sve, hvala puno...onda ja kažem da sam njima ostavila povratnu pa zamolim ako mogu i one meni ostavit- ali nakon toga je muk a povratnoj ni traga ni glasa
2018 04 12
Meni isto nije bar 5-6 ostavilo povratnu,iako sam mislila da hoce,jer su se cinile ljubazne.. ne znam zasto stvarno. A ima i dosta novih cura koje se ne snalaze bas,pa mozda ne znaju
2018 04 12
Pisali smo u zadnjih par dana o tome dosta puta. Lijepo ih zamolim još jednom i kažem da sam i ja njima ostavila povratnu, ako ne reagiraju, izbrišem i ja onu koju sam njima dala. Vidim da tako i druge cure rade kad ih netko ignorira.
2018 04 12
Ja ostavim svaki put bez obzira ostavi li ona meni ili ne. A molit da mi netko ostavi ne pada mi na pamet, smatram to nekom kulturom na krpicama xD Sad mi je nedavno gosopođa ostavila neutralnu, a sve je dobro prošlo. Još se javila da je sve ok. Nit sam se sekirala nit sam ju pitala zasto.
2018 04 12
Pa da, ali mislim sa bi nekako po pravilu trebalo ici da osoba koja kupuje ostavi povratnu, ne traje to dugo, napises svoje iskustvo u minuti i kliknes 'ocijeni' i sva mudrost..
2018 04 12
> Diamond1: > Pa da, ali mislim sa bi nekako po pravilu trebalo ici da osoba koja kupuje ostavi povratnu, ne traje to dugo, napises svoje iskustvo u minuti i kliknes 'ocijeni' i sva mudrost.. Naravno da bi tako trebalo biti i naravno da je bez veze nekoga povlačiti za rukav da to učini, no bez veze se i osjeća čovjek koji je svoje odradio kako treba, ostavio povratnu, a svoju nije dobio......pa ja pričekam par dana i ne dobijem li povratnu, obrišem onu koju sam ostavila.
2018 04 12
> IrenaAR: > To bi njih trebalo pitat...meni ih barem 15 nije ostavilo...obično mi se te ni ne jave da su dobile artikl nego im se ja javim i pitam jel artikl i sve u redu i odgovor je uvijek- je,je, došlo je, super je sve, hvala puno...onda ja kažem da sam njima ostavila povratnu pa molim ako mogu i one meni ostavit- ali nakon toga je muk a povratnoj ni traga ni glasa Imam slična iskustva ;)
2018 04 12
nažalost i ja imam tu sreću da jednostavno ignoriraju ,a svi zadovoljni >:( ali to je samo stvar kulture o:)
2018 04 12
Redovito ostavljam povratne nakon suradnje,nije mi tesko,nekome ocito je Minimalno 20 osoba mi nije ostavilo povratnu nakon suradnje,a sve super proslo Ne zamaram se,ne molim povratne,a svoje ostavljene ne brisem Kako kazu: sto ljudi sto cudi
2018 04 12
Ja odmah ostavim povratnu, bez obzira na drugu stranu i zakinuta sam za cc 100 povratnih. Jave se, sve super i nista. Isto kao kad sam i kupac. Ne znam kako sam i do ovog broja uopce dogurala hahhaa
2018 04 12
Kad počnete mahom brisati povratne onima koje vam nisu ostavile onda se odmah nađu javiti! Ja brišem svoje ako se ne ostavi! E pa nećeš razbojniče :') :')
2018 04 12
I ja se često pitam kako i zašto... Na profilu mi izgleda kao da samo kupujem, jer redovito kad netko kupi nešto od mene ne ostavi povratnu, a meni malo bed vući za rukav...
2018 04 12
Meni otkad imam profil nedostaje sigurno jedno 30-ak povratnih. Evo zadnjih 5 suradnji, ostavljene 2 povratne.. stvarno mi nekad dođe da obrišem svoje. Ali također ima i novih korisnica koje ne razumiju koncept stranice. Prije otprilike 2 godine kada sam napravila profil priznajem da ja nisam znala da ja kupcima isto trebam ostavljati feedback, a ne samo oni za artikl koji su kupili od mene. Tako da sam i ja zbog neiskustva neke korisnice zakinula :/. Ali starije korisnice kojima se još i naglasi da ostave povratnu, a ne ostave - nekultura, ništa drugo.
2018 04 12
Ja sam evo prije par dana imala jednu suradnju, sve uredu proslo, posaljem korisnici jel sve uredu i da sam joj ostavila povratnu, 3 dana me ignorirala,a vidim preko tisak stranice da je podigla paket,na kraju je samo napisala je uredu je, nije mi naravno ostavila povratnu,tako da sam i ja svoju njoj obrisala..meni je to neka stvar kulture. I ako je suradnja bila dobra,i ako nije bila dobra mislim da se povratne trebaju ostavljati..
2018 04 12
1 2