Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto je to problem?

Meni sigurno jedno 40 njih nije ostavilo.. ove nove korisnice to bas ne kuze a ostale su lijene 😂
2018 04 12
A meni sigurno 1480.
2018 04 12
> supergirlR31: > Kad počnete mahom brisati povratne onima koje vam nisu ostavile onda se odmah nađu javiti! Ja brišem svoje ako se ne ostavi! > E pa nećeš razbojniče :') :') I ja to radim i slažem se,to pali!! 😊
2018 04 12
> gitadevi: > A meni sigurno 1480. :') :') to je kultura ,,,, ja se već navikla na takve kupce .
2018 04 13
Ma ja sam prije svima ostavljala povratnu i za kupnju i za prodaju.. a sad vise ne, ako netko kupi nesto od mene i kaze sve super vamo tamo, povratne nema , ja ga molit necu ni ja njemu ne ostavim i gotovo.. jer sam znala x puta ja ostavim a kupilica nista... dok u obrnutom slucaju ja kad kupujem uvijek ostavim povratnu.
2018 04 13
> stela456: > > gitadevi: > > A meni sigurno 1480. > :') :') to je kultura ,,,, ja se već navikla na takve kupce . Naravno da se zezam :). Sad odjednom svima po 40, 50, 100 i bilijun bilijuna nije ostavilo povratnu. A meni dvije. Zanimljivo.
2018 04 13
> gitadevi: > > stela456: > > > gitadevi: > > > A meni sigurno 1480. > > :') :') to je kultura ,,,, ja se već navikla na takve kupce . > Naravno da se zezam > :). Sad odjednom svima po 40, 50, 100 i bilijun bilijuna nije ostavilo povratnu. A meni dvije. Zanimljivo. ja jedno godinu dana, ako ne i više nisma bila na Krpicama i kad sam opet počela prodavati u zadnjih par mjeseci, svaka druga u prosjeku mi ne ostavi pp, a sve suradnje uredno prošle. Pa sam i ja obrisala. ne kužim, što se to toliko promijenilo od početaka krpica, što je tim ženama.
2018 04 13
Zamolim sve kupce/ prodavace na kraju suradnje povratnu, ako oni nisu prije mene zamolili. Uglavnom svi ostave, a ako ne posaljem nakon tjedan dana ponovo zamolbu i od kada sam uvela ovu praksu ne fali mi nijedna povratna. Meni se jednom (sto znam) desilo da nisam ostavila povratnu, skuzili smo kad ponovne suradnje. Nisam mogla vjerovati da sam zaboravila, ali ocigledno jesam, tako da ne bi zamjerila nikome na podsjetniku pa vjerujem da ne bi ni moji kupci.
2018 04 14
1 2