Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi sa preporucenom posiljkom...

Pozdrav dame :) Zanima me, koliko kod vas putuje preporucena posiljka? Cura mi je poslala paketic preporuceno u srijedu u 18 sati, prije 9 dana, međutim, njega jos nema :( Stalno pise da je paket zaprimljen u posti navedenog dana, međutim, pomaka nema. Inace, nikad mi se nije dogodilo da preporuceno cekam dulje od max. 3 dana. Dali se vama to ikada dogodilo? Sto mi je ciniti? Hvala :*
2018 04 26
AKo je poslala ovu srijedu, tj.prekjučer u 18h, paket je tek vjerojatno u četvrtak otpremljen iz pošte. Ako ti danas ne dođe, vjerojatno će u ponedjeljak stići. Iako se sa poštom nikad ne zna. Znao mi je doći idući dan, a znala sam čekati i po tjedan dana.. Uglavnom, nemaš još razloga za brigu:)
2018 04 26
teško da će u ponedjeljak, ne bi me čudilo da spoje vikend ,:) strpi se do srijede, ako se ne promijeni status- nek prodavačica ode u poštu pitati ili pisati potražnicu.
2018 04 26
Ispricavam se, nisam navela koju srijedu, dakle paket je poslan u srijedu prije 9 dana.
2018 04 26
Imate sifru? Da li je sifra CE ili CR? Moguce da je stigao, nisu azurirali i nisu ostavili obavijest ako je preporuceno, ili ceka u posti ako je paket (pakete ne nose na adresu, mora se platiti posebno...i to se moze platiti i nose onda samo ako je vas postanski broj grad, okrugli..inace ne nose nikako vec morate u postu)
2018 04 26
Šifra je RF.
2018 04 26
Kada utipkam sifru na stranici od Poste za pracenje posiljki, samo mi pise datum, vrijeme i mjesto gdje je posiljka zaprimljena. I tako vec deveti dan...
2018 04 26
> tinchyyy22: > Ispricavam se, nisam navela koju srijedu, dakle paket je poslan u srijedu prije 9 dana. a bu! prodavačica je već trebala bit u pošti i pisat potražnicu :D
2018 04 26
> tinchyyy22: > Kada utipkam sifru na stranici od Poste za pracenje posiljki, samo mi pise datum, vrijeme i mjesto gdje je posiljka zaprimljena. I tako vec deveti dan... i meni je tako jednom bilo. nakon 5 ili 6 dana sam odustala od čekanja i otišla u poštu po potražnicu. Paket nađen, poslan ponovno i to je to :)
2018 04 26
Njihov sustav ne štima, bolje otići na poštu.
2018 04 26
ja u zadnje vrjeme moram u poštu po paket jer moj poštar ne dostavlja na kućnu adresu .....svašta teta iz pošte me nazove jer se poznajemo u pošti se čuva 5 dana ako se ne podigne vraća se nazad desilo mi se isto da po praćenju nije pisalo da je u poštanskom uredu a bio je ,, nisam dobila ni obavjest da ga dođem podić možda vas čeka u pošti
2018 04 26