Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sajt se raspada

Što je sa sajtom u zadnje vrijeme? Aposlutno ništa se ne prikazuje kako treba, ništa. Bilo bi dobro kad bi vlasnici zaposlili web dizajnera koji zna što radi!
2018 04 28
Osim onih fotki za koje je receno da ih korisnice moraju same zamijeniti jer se ne vide zbog nekog glitcha, meni sve ostalo bez problema funkcionira.
2018 04 28
> AnaBrajkovic: > Osim onih fotki za koje je receno da ih korisnice moraju same zamijeniti jer se ne vide zbog nekog glitcha, meni sve ostalo bez problema funkcionira. također
2018 04 28
> Gloria56: > > AnaBrajkovic: > > Osim onih fotki za koje je receno da ih korisnice moraju same zamijeniti jer se ne vide zbog nekog glitcha, meni sve ostalo bez problema funkcionira. > također I meni.
2018 04 28
To što vama sve normalno funkcionira, ne znači da drugima također super funkcionira. Zato je danas popularan 'responsive' dizajn. Što ovaj sajt očito nema.
2018 04 28
Nisam stisnula ništa, i nije u kompu problem. Problem je u kodu i htjela sam adminima samo skrenuti pozornost na to. :")
2018 04 30