Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Gramofonske ploče

Dragi moji u potrazi sam za starim glazbenim pločama. Preferiram stranu glazbu, rock, jazz ... Možete mi ponude slati u inbox. Hvala
2018 05 02
Nisam sigurna jesam li ih bacila :) uglavnom ako ih imam pokloniti ću Vam. Nikad svirale nisu :))))). Imam Masima, Jasona Donovana i neki move music ....ali tek kroz 10 ak dana dok dođem k mami ....
2018 08 09
Ako još uvijek tražite, poznajem nekoga tko ima dosta starog klasičnog, blues, prihodeličnog i progresivnog rocka uglavnom iz 60-tih i 70-tih, pa vas mogu spojiti.
2018 09 14
Prodajem ploče: 1. AC/DC 'High Voltage', near mint kondicija omoto i ploča (Sony/Columbia, reizdanje, 2003, made in eu) 2. Vangelis 'Opera Sauvage', VG+ ploča, NM omot (francusko reizdanje, 1985, polydor) 3. Jean Michel Jarre 'Musik Aus Zeit Und Raum', near mint kondicija omot i ploča (polydor, prvo njemacko izdanje, 1983) 4. Jean Michel Jarre 'Waiting For Cousteau', vg+ omot i ploča (dreyfus, prvo englesko izdanje, 1990) CD: 5. Disciplin A Kitschme 'Uf!', u celofanu neotpakiran. 7 godina staro. (croatia records / jugoton, prvo izdanje 2011) Moze ponude...
2018 12 28
Lp Twink with Plasticland 'You need a fairy godmother' (1989, Midnight Records, prvo americko izdanje). Konekcije; Pink Fairies,Hawkwind, Motorhead, The Deviants. Psychedelic Rock.
2018 12 28