Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Karitas, Tisak

A bilo kako bilo, tisak je još uvijek najlakši način, barem ne kupujemo kutije i ne mučimo se s pakiranjem kao na pošti, pa ako i naplate nešto malo, ajde, nije strašno. Inače, mislim da kad se kreira paket putem interneta nije problem naći lokaciju, ali ja sam skinula aplikaciju na mobitelu, pa samo dobiješ onaj bar kod, koji teta na tisku samo skenira, e tamo kao šta je rekla tatjanao izgubiš neki put živce dok pogodiš lokaciju, stvarno dugo treba.
2018 05 12
> Lina33: > Ja sam upravo slala omotnicu i platila normalno 10kn?! > Mozda nije doplata i na omotnice.. Ja sam omotnicu jucer poslala i uredno su naplatili 1,55 kn.
2018 05 12
Ja inace sve radim s mobitela pa i kreiranje paketa,kad dodjem do lokacije samo u trazilicu upisem sifru kioska koju mi kupac posalje i odmah mi da adresu,ili upisem adresu i da mi sifru,kliknem i gotovo za par minuta.. Puno je lakse i brze nego popunjavati obrazac,i na kiosku se brze salje.. Sto se tice Crvenog kriza i ovog dobrovoljnog/prisilnog placanja nije ok,nisam cicija,pomognem kad god i koliko mogu potrebitima..Ovako,tko zna gdje taj novac ide..A vjerujem da se u tjedan dana skupi ogroman iznos..
2018 05 12
Maloprije bila na pošti. Nisu ništa naplatili uz slanje paketa.
2018 05 12
Tjedan je Crvenog Križa, kada šaljete nešto poštom - doplata je obvezna - lijepo vas obavijeste na Pošti da je tjedan CK i da je poštarina uvećana za 1.55 Kn. tako i za Tisak isto. Nije problem dati tu kunu i pol, curke koje se žale da bi donacije trebale biti dobrovoljne - pa nitko Vam ne brani da donirate kad i koliko hoćete. Digle ste frku oko te kune i pol da je pljačka. Dajte molim Vas, pljačkaju nas svaki dan u fino na sve moguće načine, a nekima je iznenada problem kuna i pol za CK. Hvala.
2018 05 12
> IvonaJP: > Tjedan je Crvenog Križa, kada šaljete nešto poštom - doplata je obvezna - lijepo vas obavijeste na Pošti da je tjedan CK i da je poštarina uvećana za 1.55 Kn. tako i za Tisak isto. Nije problem dati tu kunu i pol, curke koje se žale da bi donacije trebale biti dobrovoljne - pa nitko Vam ne brani da donirate kad i koliko hoćete. Digle ste frku oko te kune i pol da je pljačka. Dajte molim Vas, pljačkaju nas svaki dan u fino na sve moguće načine, a nekima je iznenada problem kuna i pol za CK. Hvala. Gospodjo draga,svatko ima pravo reci svoje misljenje i nitko ne kaze da nece platiti ali da je dobrovoljno,NIJE..I sami kazete pljackaju nas na sve moguce nacine,pa zasto nebi i na ovaj jel?..Koliko cu ja kome donirati to je moja stvar..Vama nije problem izdvojiti 1,55 nije ni meni i platila sam bez rijeci,ali dali Vi mozete shvatiti da tu ima cura/zena koje nemogu izdvojiti niti tih 1,55 kuna,tko ce njima pomoci? Ja se ne zalim ali se ni ne hvalim,da me se nebih krivo shvatilo,pomazem i pomagat cu i dalje dok god budem i koliko budem mogla..Pomagati dobrovoljno i od srca,a ne prisilno/dobrovoljno.. Zasto su Vama toliko zasmetali ovi gore komentari pa da tako reagirate,ne kuzim..
2018 05 12
> fadila1966: > > IvonaJP: > > Tjedan je Crvenog Križa, kada šaljete nešto poštom - doplata je obvezna - lijepo vas obavijeste na Pošti da je tjedan CK i da je poštarina uvećana za 1.55 Kn. tako i za Tisak isto. Nije problem dati tu kunu i pol, curke koje se žale da bi donacije trebale biti dobrovoljne - pa nitko Vam ne brani da donirate kad i koliko hoćete. Digle ste frku oko te kune i pol da je pljačka. Dajte molim Vas, pljačkaju nas svaki dan u fino na sve moguće načine, a nekima je iznenada problem kuna i pol za CK. Hvala. > Gospodjo draga,svatko ima pravo reci svoje misljenje i nitko ne kaze da nece platiti ali da je dobrovoljno,NIJE..I sami kazete pljackaju nas na sve moguce nacine,pa zasto nebi i na ovaj jel?..Koliko cu ja kome donirati to je moja stvar..Vama nije problem izdvojiti 1,55 nije ni meni i platila sam bez rijeci,ali dali Vi mozete shvatiti da tu ima cura/zena koje nemogu izdvojiti niti tih 1,55 kuna,tko ce njima pomoci? Ja se ne zalim ali se ni ne hvalim,da me se nebih krivo shvatilo,pomazem i pomagat cu i dalje dok god budem i koliko budem mogla..Pomagati dobrovoljno i od srca,a ne prisilno/dobrovoljno.. > Zasto su Vama toliko zasmetali ovi gore komentari pa da tako reagirate,ne kuzim.. fadila1966 potpuno se slažem s vama. Crveni križ i ostali su dobrotvorne organizacije, i ne smiju imati prisilnu naplatu, i nije problem u iznosu nego upravo u tome, načinu naplate. Ranije su svugdje postojale i one prozirne kutije na pultu, u koje je svatko ubacivao po želji, a ovako pošta/Tisak vjerojatno još i uzima i proviziju na te transakcije, kao i VIP, T-mob i ostali tel.operateri na tel.pozive kad je neka dobrotvorna akcija, i pitanje je koliko zapravo CK dobije od uplačenog novca.
2018 05 12
vedranapv upravo tako,proviziju svi uzimaju a na kraju mislim da tog novca najmanje ode tamo gdje treba..Kod nas u posti i sada postoji prozirna kutija na kojoj pise za koga i zasto se donira,ljudi su si uvijek medjusobno pomagali i pomazu dobrovoljno..Oni koji nemaju ni za sebe nisu u mogucnosti izdvajati za druge,na ovaj nacin su prisiljeni..Zato kazem da nije ok,ne placaju samo oni koji mogu nego i oni koji nemogu,a moraju..
2018 05 12
Kao netko tko trenutno prolazi obuku u Tisku, uvjeravam vas da i mi s druge strane pulta jedva čekamo da tjedan Crvenog križa završi. 😀 Em što mi je osobno neugodno ljudima reći da im je cijena slanja pošiljke uvećana za 1.55 kn, kao "zeleni" prodavač konstantno sam pod blagim stresom da ću zaboraviti staviti tu vražiju markicu na paket. 😁
2018 05 12
> AndreaAlagic: > Kao netko tko trenutno prolazi obuku u Tisku, uvjeravam vas da i mi s druge strane pulta jedva čekamo da tjedan Crvenog križa završi. 😀 > Em što mi je osobno neugodno ljudima reći da im je cijena slanja pošiljke uvećana za 1.55 kn, kao "zeleni" prodavač konstantno sam pod blagim stresom da ću zaboraviti staviti tu vražiju markicu na paket. 😁 😂😂 Vi ste kao ova moja nova na kiosku sto mi nije naplatila,ili je zaboravila ili joj je bilo neugodno,a ja nisam znala da je poceo tjedan CK..Kasnije sam ovdje saznala kad su cure pisale o tome..
2018 05 12
> fadila1966: > > AndreaAlagic: > > Kao netko tko trenutno prolazi obuku u Tisku, uvjeravam vas da i mi s druge strane pulta jedva čekamo da tjedan Crvenog križa završi. 😀 > > Em što mi je osobno neugodno ljudima reći da im je cijena slanja pošiljke uvećana za 1.55 kn, kao "zeleni" prodavač konstantno sam pod blagim stresom da ću zaboraviti staviti tu vražiju markicu na paket. 😁 > 😂😂 Vi ste kao ova moja nova na kiosku sto mi nije naplatila,ili je zaboravila ili joj je bilo neugodno,a ja nisam znala da je poceo tjedan CK..Kasnije sam ovdje saznala kad su cure pisale o tome.. Zaboravila je, garant... Jer, sram vas napusti nakon 2.,3. tjedna rada tamo. 😁 Ali i ruku na srce, od svih silnih koraka i opcija tamo na onom ekranu koje treba ispritiskati da bi se paket registritao kao zaprimljen, ni ne čudi me što je zaboravila., 😏
2018 05 12
Vjerovatno je jadna zaboravila jer je rekla da je tek pocela raditi a nema nikog da joj pomogne,sama se uci..Imamo 5 kioska Tiska u gradu samo ovaj radi cijeli dan,jedan do podne a tri su zatvorena jer nemaju radnika..Mozete misliti kakvu guzvu imaju,jos kad im ja dodjem s paketima padne im mrak na oci sigurno..😁
2018 05 13
> fadila1966: > > IvonaJP: > > Tjedan je Crvenog Križa, kada šaljete nešto poštom - doplata je obvezna - lijepo vas obavijeste na Pošti da je tjedan CK i da je poštarina uvećana za 1.55 Kn. tako i za Tisak isto. Nije problem dati tu kunu i pol, curke koje se žale da bi donacije trebale biti dobrovoljne - pa nitko Vam ne brani da donirate kad i koliko hoćete. Digle ste frku oko te kune i pol da je pljačka. Dajte molim Vas, pljačkaju nas svaki dan u fino na sve moguće načine, a nekima je iznenada problem kuna i pol za CK. Hvala. > Gospodjo draga,svatko ima pravo reci svoje misljenje i nitko ne kaze da nece platiti ali da je dobrovoljno,NIJE..I sami kazete pljackaju nas na sve moguce nacine,pa zasto nebi i na ovaj jel?..Koliko cu ja kome donirati to je moja stvar..Vama nije problem izdvojiti 1,55 nije ni meni i platila sam bez rijeci,ali dali Vi mozete shvatiti da tu ima cura/zena koje nemogu izdvojiti niti tih 1,55 kuna,tko ce njima pomoci? Ja se ne zalim ali se ni ne hvalim,da me se nebih krivo shvatilo,pomazem i pomagat cu i dalje dok god budem i koliko budem mogla..Pomagati dobrovoljno i od srca,a ne prisilno/dobrovoljno.. > Zasto su Vama toliko zasmetali ovi gore komentari pa da tako reagirate,ne kuzim.. Gospođe drage, doplatne marke za Crveni Križ i borbu protiv TBC-a se oduvijek koriste, i za vrijeme Jugoslavije i otkada je Republike Hrvatske. Doplata u tjednu za Crveni Križ i borbu protiv TBC-a je obvezna.
2018 05 13
1 2