Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Posao spremačice u vrtiću

Da li netko ima iskustva ili saznanja općenito o poslu spremačice u vrtiću? Sestra mi se prijavila na natječaj za spremačicu u vrtiću sa SSS, mada traže i prijavljuju NK. Možda je veća šansa dobiti posao sa srednjom? Kolike su plaće da li netko zna i koliko je fizički zahtjevan posao spremačice u vrtiću za razliku možda od škole? Mislim da je puno više posla u osnovnoj ili srednjoj školi, a opet ne znamo baš nikoga koga bismo pitale za mišljenje.
2018 05 11
> Dinkianchi: > Da li netko ima iskustva ili saznanja općenito o poslu spremačice u vrtiću? > Sestra mi se prijavila na natječaj za spremačicu u vrtiću sa SSS, mada traže i prijavljuju NK. Možda je veća šansa dobiti posao sa srednjom? > Kolike su plaće da li netko zna i koliko je fizički zahtjevan posao spremačice u vrtiću za razliku možda od škole? > Mislim da je puno više posla u osnovnoj ili srednjoj školi, a opet ne znamo baš nikoga koga bismo pitale za mišljenje. Moja rodica je radila i znam da je baš puno posla imala. Kad je prešla u OŠ preporodila se.. A što se tiče šanse za upasti, teško, bez obzira na SSS. Moja druga rodica je dobila odbijenicu jer je prekvalificirana a ima SSS sa prekvalifikacijom. Sretno sestri 😊
2018 05 11
U arena centru traze cistacice ako te zanima :)
2018 05 11